Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cyklistické batohy

Batohy na kolo - prostorné a spolehlivé modely ve sportovním obchodě Sportano 

Batoh na kolo je pohodlný způsob, jak uložit vybavení během každé výpravy. Díky němu můžete uložit nejdůležitější příslušenství nebo předměty. Milovníci jízdy na dvou kolech oceňují její funkčnost a dostupnost různých řešení na trhu. Vyberte si ten správný batoh na kolo v našem obchodě Sportano.cz, kde máme produkty renomovaných značek, jako jsou Thule, Jack Wolfskin, Zefal, Osprey, EVOC, Deuter, Basil, Acepac, CamelBak nebo Oakley

S rezervoárem, silniční, na notebook nebo vodotěsné - typy batohů na kolo 

Nejoblíbenějším modelem je cyklistický batoh s rezervoárem, což je hydratační systém, který vám umožní používat vodu během jízdy, aniž byste museli zastavovat na trase. K dispozici je také nepromokavý cyklistický batoh, který je vybaven speciální nepromokavou tkaninou nebo pláštěnkou. Zabraňuje vniknutí vody dovnitř a tkanina nenasákne vlhkost. Na trhu najdete také batoh na notebook, batoh na kolo do práce nebo batoh na nosič kol. Výše uvedené modely se liší především konstrukcí a kapacitou, ale jsou navrženy tak, aby se do nich vešly potřebné věci při jízdě na jednokolce. Batoh na silniční kolo je naopak možností pro ty, kteří chtějí pojmout potřebné příslušenství, ale potřebují lehký model. Při silniční jízdě je zásadní dosáhnout nízké hmotnosti vybavení a výstroje. 

Kromě toho jsou dámské batohy na kolo a pánské batohy na kolo modely, které se od sebe obvykle liší konstrukcí a barevnými variantami. Výrobky však mají stejný účel - poskytnout místo pro uložení vybavení při jízdě na kole.  

Výběr správného batohu na kolo 

Nejcharakterističtějším rysem cyklistických batohů je vysoký bederní pás, který umožňuje volnou jízdu při zachování rovnováhy, protože batoh se nenaklání dozadu. Batoh se navíc neposouvá, což je při větších modelech nesmírně důležité. Především se vyplatí zvolit cyklistický batoh se zásobníkem na vodu, tedy hydratační systém, který je velmi užitečný při dlouhých trasách nebo jízdě v horkém počasí. Batoh na kolo znamená také velké množství přihrádek a kapes pro uložení věcí.  

Pokud hledáte funkční a odolný výrobek, měl by mít váš cyklistický batoh nepromokavé tkaniny, aby při nečekaném dešti materiál neprosákl.  

Cyklistické batohy řady Sportano jsou také vybaveny ventilačními systémy, jako je Air Pad System, které zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu. U nás najdete také výrobky se stabilitou zad, kterou zaručují nastavitelné nosné systémy.  

Jak vybrat správnou kapacitu batohu na kolo? 

Při výběru správného batohu na kolo je důležité sladit jeho objem, který se v závislosti na zvoleném modelu pohybuje od 5 do 30 litrů. Větší výrobky jsou vhodnou volbou pro lidi, kteří se vydávají na delší trasy a potřebují si s sebou kromě vybavení vzít i oblečení nebo jídlo. Desetilitrový batoh na kolo a patnáctilitrový batoh na kolo jsou standardní kapacity, které se velmi často volí. Řadí se mezi středně velké, takže se do nich vejde jídlo nebo svrchní oblečení, například cyklistická bunda. Cyklistické batohy o objemu 5-10 l jsou mnohem menší modely, ale skvěle se hodí na jednodenní výlety, kdy nepotřebujete mnoho vybavení.  

Naproti tomu batoh na kolo o objemu 20 l a batoh na kolo o objemu 25 l jsou výrobky určené pro delší cesty, podobně jako batoh na kolo o objemu 30 l. Vyznačují se větším objemem, do kterého se vejde oblečení, součástky, příslušenství nebo potraviny. Správná volba kapacity batohu závisí na vašich potřebách. 

Značky nabízející kvalitní batohy na kolo 

Ve Sportanu máme širokou nabídku batohů na kolo od značek jako Jack Wolfskin, Zefal, Osprey, Basil, Acepac a Oakley. Pokud hledáte ten správný produkt, vyberte si batoh na kolo Thule. Je vybaven bederním pásem a hrudním popruhem pro lepší podporu. Některé modely jsou vybaveny hydratačním systémem s magnetickým zatahovacím systémem ReTrakt. Naproti tomu batohy na kolo CamelBak mají hydratační systémy, takže stačí jen upravit kapacitu modelu podle svých potřeb. U nás najdete také cyklistický batoh EVOC a cyklistický batoh Deuter, které se vyznačují výrazně vyšší kapacitou.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget