Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

EVOC

Evoc je značka, která vznikla v roce 2008 z iniciativy skupiny cyklistických nadšenců, kteří si při zdolávání kilometrů na kole v různých terénech všimli potřeby navrhnout funkční brašny a batohy potřebné při cyklistických výletech. Stávající modely od populárních výrobců nesplňovaly jejich požadavky, proto se rozhodli založit vlastní společnost, která se bude specializovat na výrobu doplňků pro jízdní kola. Nová značka na trhu se rychle rozvíjela a v současné době její výrobky používají renomovaní sportovci po celém světě. 

Batohy, ledvinky a brašny na kolo od společnosti Evoc jsou synonymem funkčnosti a odolnosti. Všechny produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších, testovaných materiálů a technologických řešení, mezi nimiž můžeme zmínit ventilační systémy Air Pad a Evoc Air Tune. V široké nabídce výrobce jsou kromě cyklistických doplňků také specializované modely batohů a tašek určené pro snowboardisty a lyžaře. Mezi stěžejní kolekce výrobce patří: Příslušenství Evoc, batohy Evoc a tašky Evoc. 

Značka Evoc patří k lídrům ve výrobě profesionálních tašek, vaků, ledvinek a batohů pro různé sportovní disciplíny. Výrobky této společnosti mohou používat jak začátečníci, tak pokročilí nadšenci cyklistiky a zimních sportů, kteří hledají funkční a prostorné tréninkové brašny. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget