Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

LEKI

Leki

Společnost LEKI debutovala v roce 1948 v německém městečku Kirchheim unter Teck uvedením prvních lyžařských holí ze skelných vláken, které byly v té době inovativní. Od té doby se společnost neustále rozvíjí a dnes ji lze označit za jednu z předních značek ve výrobě lyžařských, trekingových a dalších sportovních holí.  

Dokonalost a pozornost věnovaná každému detailu jsou charakteristickými znaky společnosti LEKI. V průběhu let se společnost zaměřila na vývoj a vytvořila více než 200 moderních řešení používaných ve svých produktech. Společnost LEKI oslovuje svými špičkovými holemi jak začátečníky, tak profesionální sportovce. V roce 1978 se hole značky LEKI dokonce poprvé objevily na nejvyšším vrcholu světa - Mount Everestu (8848 m). 

LEKI vyrábí také kvalitní lyžařské rukavice z inovativních izolačních tkanin a vodoodpudivých vrstev, takže jsou dokonale přizpůsobené lyžařským holím a zajišťují pohodlí při všech sportovních aktivitách. Výrobky LEKI v sobě spojují německou kvalitu, precizní zpracování a jedinečný design, který uspokojí každého uživatele.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget