Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Aqua Marina

Aqua Marina

Značka Aqua Marina je jedním z největších světových výrobců specializovaného příslušenství pro vodní sporty - kajaků a člunů. Od svého založení společnost neustále roste, vyvíjí nové výrobní systémy a rozšiřuje svůj sortiment o moderní výrobky. Zvláště ceněnou řadou příslušenství pod značkou Aqua Marina jsou nafukovací prkna SUP, která používají známí sportovci. Díky tomu se společnost stala známou po celém světě a široce uznávanou mezi veřejností, která se zajímá o vodní sporty. 

Profesionální značkové příslušenství se vyznačuje solidním zpracováním, vysokou kvalitou a mimořádnou funkčností. Navíc inovativní technologická řešení použitá ve všech výrobcích jim dodávají další vlastnosti, které přímo ovlivňují pohodlí při každém tréninku. Navíc je veškeré příslušenství Aqua Marina vyrobeno s důrazem na každý detail, takže si při jeho používání můžete být jisti, že splňuje nejvyšší standardy. 

V průběhu let značka expandovala na mnoho zahraničních trhů a stala se jedním z největších distributorů příslušenství pro vodní sporty. Její produkty používají jak začátečníci, tak profesionální sportovci. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget