Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

HEAD

HEAD

Společnost Head je světovou jedničkou ve výrobě sportovního vybavení, zejména pro tenis a zimní sporty, jako je snowboarding a lyžování. Počátky značky sahají do roku 1947, kdy její zakladatel Howard Head začal pracovat na návrhu prvních kovových lyží. Předchozí modely lyží byly většinou vyrobeny ze dřeva, takže Howardův vynález se ukázal jako skutečný průlom.  

V roce 1950 bylo rozhodnuto o oficiálním založení nové značky pod názvem HEAD Ski Company. Od té doby se značka prosadila na lyžařském trhu, zpopularizovala alpské lyžování v Americe a v průběhu let si vybudovala silnou pozici díky neustálému udávání inovativních trendů. 

V roce 1968 začala společnost Head přinášet revoluci i na trhu raketových sportů a vyvinula první hliníkovou tenisovou raketu. Postupem času začínají výrobky společnosti používat sportovci, například Arthur Ashe, který již v roce 1975 vyhrává grandslamový turnaj ve Wimbledonu s výrobky Head. Koncem 90. let značka vyvíjí tenisovou raketu z titanu a grafitu a později také první inovativní a počítačem řízenou raketu HEAD Intelligence, která dobře tlumí vibrace, čímž minimalizuje riziko zranění. 

Dnes je Head předním sportovním výrobcem specializovaného vybavení, doplňků a oblečení jak pro hru na hřišti, tak pro zimní aktivity na svazích. Výrobky této značky mohou používat jak pokročilí sportovci, tak začátečníci, kteří potřebují kvalitní a bezpečné vybavení. 

Rozbalit popis Sbalit popis