Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Babolat

Historie francouzské značky Babolat sahá až do roku 1875, kdy její zakladatel Pierre Babolat vyvinul první struny z přírodních střev používané v tenisových raketách. V té době šlo o významný objev, který firmu Babolat vynesl mezi přední výrobce tenisového vybavení. Společnost se však nezastavila a neustále se vyvíjela a vyvíjela inovativní řešení. V roce 1925 značka učinila další průlom a vyvinula revoluční struny Babolat VS, které se používají dodnes. 

V 50. letech 20. století se značka stává mezinárodně uznávanou a její výrobky se dostávají k nejvýznamnějším tenistům. Tehdy společnost vyvinula svůj první nylon Elascord a začala expandovat na zahraniční trhy, včetně Itálie, Argentiny, Spojených států, Skandinávie a Austrálie. O deset let později značka uvádí na trh hotové tenisové soupravy. Společnost Babolat v průběhu let spolupracovala s řadou sportovců. Patřili mezi ně Björn Borg, který vyhrál 11 grandslamových turnajů, Yannick Noah, vítěz French Open 1983, a také Rafael Nadal, Fernando Gonzalez a Kim Clisters. 

Od samého počátku své existence udává Babolat nové trendy ve výrobě tenisového vybavení a vyvíjí moderní technologická řešení, která nacházejí uplatnění nejen v tenisových raketách, ale také v raketách určených pro hru pádla, badmintonu a squashe. Společnost nabízí také specializované míče a profesionální oblečení a obuv. Babolat je v současnosti jedním z největších výrobců příslušenství a vybavení pro raketové sporty, jehož tradice sahá až k počátkům zájmu o tenis ve světě.  

Rozbalit popis Sbalit popis