Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Elektrokola

Elektrická kola: objevte moderní úroveň jízdy se Sportanem

Kategorie elektrokol v obchodě Sportano.cz nabízí výběr nejlepších modelů s elektrickou asistencí od výrobců, kteří se zaměřují na efektivní jízdu za všech podmínek. Modely v naší prodejně si vybírají zkušení jezdci i rekreační nadšenci pro větší pohodlí na náročných trasách i ve městě. Jízda na elektrokole je moderní formou aktivního trávení volného času a typ asistence závisí na individuálním nastavení. Díky různým rozsahům se můžete spolehnout na efektivní jízdu a trénink přizpůsobený vašim preferencím a schopnostem

Hledáte horské nebo třeba trekingové kolo? Na Sportano.cz najdete modely elektrokol vhodné pro různé terény a preference. Podívejte se, komu jsou určeny modely z naší nabídky. 

Elektrokolo: pro koho bude vhodné?

Elektricky asistované jízdní kolo je ideálním modelem pro všechny uživatele, kteří se rozhodnou pro odolnou konstrukci. Při výrobě elektrokol používají výrobci jako Ecobike nebo Orbea vysoce kvalitní komponenty, takže si můžete být jisti, že vám zařízení bude sloužit dlouhá léta. Ekologická řešení využívají sportovci při pokročilých cyklistických trénincích, příznivci horské turistiky na dvou kolech i lidé, kteří jezdí na kole po městě do práce nebo do školy. Je také skvělou alternativou pro seniory, kteří si díky němu mohou zlepšit kondici méně náročným způsobem. Elektrokolo je vhodné pro všechny věkové kategorie a možnost změny režimu jízdy a nastavení úrovně úsilí umožňuje využít jeho potenciál při různých typech cyklistiky. 

Typy elektrokol: jaký model vybrat? 

Hledáte kolo s tvarovaným rámem nebo třeba vybavené tlumiči a velkými koly? Na Sportano.cz najdete širokou nabídku elektrokol, která jsou určena pro specifický typ jízdy a cyklistiky. Zjistěte více informací o každém z nich a vyberte si model, který vyhovuje vašim potřebám. 

Elektrické jízdní kolo MTB

Elektrická horská kola (e-MTB) jsou elektricky vylepšené verze tradičních modelů MTB. Vyznačují se robustní konstrukcí a mírně vyšší celkovou hmotností, díky čemuž jsou ideální pro začátečníky na horských kolech. Umožňují dosáhnout větší stability a díky tlumičům a hydraulickým kotoučovým brzdám pro ně nejsou náročné trasy žádnou výzvou. 

Elektrokříž na kole

Crossová elektrokola jsou funkční modely do všech terénů. Hledáte kolo, které lze použít na cyklistické výlety a snadnou přepravu po městě? Vyberte si velká kola s vynikající přilnavostí, hliníkový rám a prostor pro nosič. Elektrokrosové kolo má výkonnou baterii, takže zvládne i dlouhé a náročné trasy. 

Elektrické trekingové kolo

Treking na elektrokole je alternativou k modelu kross. Je vhodný pro rovné asfaltové cesty i lesní pěšiny. Jeho výroba je založena na lehké konstrukci a nezbytné výbavě, jako jsou tlumiče, kotoučové brzdy, osvětlení, blatník a nosič zavazadel

Elektrické silniční kolo 

Silniční elektrokolo má moderní komponenty pro příjemnou jízdu a snadné ovládání na dlouhé vzdálenosti. Tuhý rám se sportovním profilem umožňuje aerodynamický postoj a lepší výkon. Řada Sportano zahrnuje modely, u nichž lze posilovač řízení zcela vypnout. 

Městské elektrické kolo

Pokud hledáte kolo, které vás bude vozit po městě, vyberte si elektrokolo, abyste se co nejméně namáhali. Elektrická asistence vám umožní překonávat delší vzdálenosti bez únavy, a tím vám poskytne více příležitostí k aktivitě v jakémkoli ročním období

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget