• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Tréninkové lavice

Výrobky: 19

View as
 1. Tréninková lavice Kettler Vario černá 05031
  7 217,00 Kč
  5 556,00 Kč
  OS

  1

 2. Posilovací lavice Horizon Fitness Adonis 100693
  5 556,00 Kč
  5 000,00 Kč
  141 x 64.5 x 129 cm

  1

 3. Posilovací lavice Bowflex T 4.1S 100918
  8 883,00 Kč
  6 661,00 Kč
  OS

  1

 4. Posilovací lavice Bowflex 3.1S 100917
  7 772,00 Kč
  6 106,00 Kč
  OS

  1

 5. Posilovací lavice Bowflex 5.1S 100675
  9 439,00 Kč
  8 328,00 Kč
  OS

  1

Tréninkové lavice v prodejně Sportano: zpestření tréninku doma! 

Kategorie cvičebních lavic v obchodě Sportano nabízí velký výběr modelů - od rovných přes šikmé až po nastavitelné, takže si můžete optimálně vybavit domácí posilovnu. Nabízíme tréninkové lavice od předních výrobců posilovacích zařízení, jako jsou: Bowflex. HMS, Life Fitness, NOHrD, ProForm a Technogym. 

Trénink na lavičce - typy a použití

K procvičení šikmých břišních svalů nebo v kombinaci s činkou k tlakům na hrudník? Tréninková lavice podporuje cvičení specifických částí těla a také (v kombinaci např. se zvedákem nad hlavu nebo modlitební tyčí) umožňuje provádět komplexní tréninkový plán v období přípravy na bench press nebo kulturistickou soutěž. Kromě budování síly, posilování, rozvoje a modelování svalů získáte lepší držení těla (vynucení správné polohy při cvičení), zlepšíte si tepovou frekvenci a koordinaci. Pro obohacení tréninku se vyplatí doplnit tréninkovou lavici o příslušenství, jako je modlitební tyč (vhodná pro trénink bicepsů), cvičební lana (umožňující širokou škálu cviků pro paže) nebo páka (pro trénink nohou). 

Rovná tréninková lavice

Jednoduchý model tréninkové lavice bude ideální pro začátečníky v silovém tréninku a základních cvicích (např. protahování s kladkami).  

Šikmá tréninková lavice

Šikmá tréninková lavice je určena lidem, kteří chtějí posílit břišní svaly - přímé a šikmé. Umožňuje také procvičit horní část hrudníku s další zátěží (tlaky s činkou apod.). 

Nastavitelná tréninková lavice

Díky možnosti změny výšky nebo úhlu sklonu umožňuje nastavitelná tréninková lavice optimální přizpůsobení uživateli a izolované cvičení pro konkrétní svalovou partii. 

Tréninková lavice s činkami

V tomto modelu je tréninková lavice kombinována se stojany na činky, což poskytuje mnoho tréninkových možností s touto zátěží a snižuje mimo jiné riziko pádu při odkládání činky. Při výběru posilovací lavice dbejte na široký rozestup rukojetí - usnadní to zatížení. 

Jakou cvičební lavici si pořídit domů? Průvodce

Při nákupu tréninkové lavice věnujte pozornost kromě jejího zamýšleného použití také její stabilitě (nemá právo se kývat) a maximálnímu zatížení, které zařízení unese. S rostoucím stupněm pokročilosti v silovém tréninku, úrovní intenzity cvičení a hmotností další zátěže potřebujete tréninkovou lavici s vyšší nosností (vaše hmotnost + používaná zátěž). Dbejte na šířku (příliš úzká lavička je nestabilní a zvyšuje riziko zranění) a délku lavičky - přizpůsobte ji své výšce. Chcete pestrý trénink? Vyberte si lavici s nastavitelným sedákem a úhlem. 

Při nákupu lavice na cvičení se ujistěte, že má pevné čalounění odolné proti oděru, antikorozní povrchovou úpravu součástí a protiskluzové podložky pod nohy. 

Malý byt není překážkou pro koupi tréninkové lavice - stačí se rozhodnout pro skládací verzi, která se po několika přesunech stane dostatečně kompaktní, abyste ji mohli schovat do skříně, pod postel nebo si ji dokonce vzít na trénink do parku či na sportoviště. 

Ve společnosti Sportano nabízíme cvičební lavice různých provedení, velikostí a účelů od osvědčených výrobců, takže vám zaručíme delší životnost vašeho vybavení. 

Rozbalit popis Sbalit popis