Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Bowflex

Bowflex

Bowflex je renomovaná americká značka, která se specializuje na výrobu fitness zařízení. Společnost patří do globálního konglomerátu Nautilus Inc. Společnost Bowflex, která byla založena v roce 1986 a v současné době je jedním z největších výrobců kardio trenažérů a vybavení pro domácí posilovny. Rozsáhlý sortiment značky zahrnuje také chytrá zařízení, která nepřetržitě monitorují jakoukoli fyzickou aktivitu.  

Tato značka způsobila revoluci v dosavadním přístupu k vytváření inovativního posilovacího vybavení. Jako první uvedla na trh fitness zařízení využívající systém polymerových tyčí, které vytvářejí účinné energetické napětí. Díky neustálému vývoji a investicím do moderních technologií si značka vybudovala silnou pozici na trhu a stala se jedním ze světových lídrů ve výrobě fitness zařízení.  

Výrobky Bowflex jsou nejen vyrobeny ve vysoké kvalitě, ale mají také jedinečný design, který dokonale zapadne do každého obytného prostoru. O estetice, eleganci a funkčnosti řady Bowflex svědčí řada celosvětových ocenění, která značka získala, včetně ceny Red Dot Design Award. 

Rozbalit popis Sbalit popis