Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

X-Bionic

X-Bionic

X-Bionic je značka založená v roce 2002 profesorem Bodo Lambertzem, která se specializuje na výrobu termoprádla a oblečení, které podporuje tělo při fyzické aktivitě. Cílem značky je vytvářet špičkové sportovní oblečení, které podporuje trénink uživatele tím, že pečlivě reguluje tělesnou teplotu. V prvních letech své existence se značka X-Bionic zabývala především výrobou funkčních ponožek a bund. Teprve později se rozšířila o termoprádlo, které firmě přineslo zvláštní slávu a renomé ve světě sportu.  

V řadách značky působí odborníci z oblasti biologie, biotechnologie a medicíny, kteří vyvinuli inovativní technologie, jako jsou The Air Conditioning Channel®, Air Complex Zone®, Innerlap Airconditioning Zone®, které způsobily revoluci v současném přístupu k výrobě sportovního oblečení. Hlavními úkoly sportovního oblečení X-Bionic jsou: odvádět vlhkost od těla, chránit před prochladnutím, poskytovat dostatečnou tepelnou izolaci během aktivity a zaručit plný komfort pohybu každého sportovce. Společnost X-Bionic používá ve svém oblečení inovativní panely, které jsou umístěny na strategických místech oblečení, jež mají přímý vliv na tělo během fyzické aktivity. 

Oblečení X-Bionic se dodává v různých variantách komprese: nízké, střední a vysoké. Díky tomu si každý uživatel může přizpůsobit vhodné oblečení svým tréninkovým požadavkům. V průběhu let této značce důvěřovaly tisíce spotřebitelů, kteří hledali podporu v podobě funkčního sportovního oblečení.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget