Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

MAMMUT

Historie švýcarské společnosti Mammut sahá až do roku 1862, kdy Kaspar Tanner začal vyrábět lana pro různé účely, avšak první logo a název Mammut (odkazující na lano) začaly fungovat až v roce 1943. Dnes si výrobky s černým mamutem (symbolem síly a vytrvalosti) na červeném pozadí vybírají profesionální horolezci, vášniví horolezci, lyžaři i rekreační milovníci hor. 

Ačkoli Mammut začínal s horolezeckými lany (v roce 1964 bylo jediné dynamické lano certifikováno Mezinárodní federací horolezeckých svazů UIAA), v následujících letech činnosti došlo k rozšíření výroby o: lavinové detektory (kultovní Barryvox), bundy a kalhoty s membránou Gore-Tex®, softshellové kalhoty, lezeckou kolekci včetně oblečení, lezeckých karabin a úvazků, batohy (včetně lavinových) až po městskou kolekci oblečení z řady Delta X Mammut. V nabídce švýcarského giganta na outdoorovém trhu nechybí trekové boty s podrážkou Vibram®, spací pytle, přilby ani lavinové vybavení 

Společnost Mammut se zaměřuje na bezpečné výrobní procesy, recyklaci a ekologicky šetrné materiály, ochranu zaměstnanců (člen Fair Wear Foundation) a udržitelnost.  

Spolehlivost, vysoká kvalita zpracování a osvědčené materiály, inovativní technologie a přizpůsobení specifickým podmínkám outdooru, to jsou vlastnosti, díky kterým si Mammut získal uznání a věrné uživatele. 

Rozbalit popis Sbalit popis