Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Zadní nosiče na kolo

Nosiče kol - prostorné a spolehlivé modely v internetovém obchodě Sportano 

Výlet na kole mimo město nebo snad delší cesta na dovolenou? Ať už se chystáte kamkoli, pokud jste nadšenec do jízdních kol, nosič kol je nutností. Umožňuje pohodlnou a bezpečnou přepravu kol i zavazadel kamkoli. Některé modely nosičů zavazadel, které se montují na střechu nebo zadní dveře vozu, umožňují převážet i několik kol, takže jsou dobrou volbou pro rodiny, které chtějí svá kola převážet. Na druhou stranu klasické výrobky - namontované na zadní části nebo na sloupcích jednostopého vozidla - umožňují vzít si zavazadla s sebou během jízdy po městě. V obchodě Sportano.cz najdete vysoce kvalitní nosiče kol od osvědčených výrobců, jako jsou Kellys nebo Topeak.  

Kdy se vyplatí investovat do stojanu na kola? 

Dobrý nosič na kolo je pro každého cyklistu nesmírně užitečný produkt. Modely, které jsou určeny k montáži na automobil, umožňují převážet i několik kol a kamkoli je přemístit. Naproti tomu klasické nosiče, které se montují přímo na kolo do sedlovky nebo do zadní části, jsou ideální pro jízdu po městě a mimo město. Nosič zavazadel, který je umístěn v zadní části kola, umožňuje převážet zavazadla nebo drobné vybavení při delších cyklistických výletech. Jedná se o velmi užitečný produkt pro každého cyklistu, který umožňuje přepravu věcí na kole. Není tak nutné používat batoh, který by mohl během jízdy zatěžovat páteř. V závislosti na modelu jízdního kola si můžete vybrat nosiče kol, které se montují vpředu nebo vzadu.  

Výběr správného nosiče kol 

Nejoblíbenější nosiče kol jsou modely s jednoduchou konstrukcí - nosič připevněný na zadní části jízdního kola. Při výběru nosiče věnujte pozornost především materiálu konstrukce, který ovlivňuje hmotnost komponenty a zatěžuje kolo. Kromě toho je důležitá také nosnost nosiče. Dalším důležitým faktorem je způsob montáže, proto si ověřte, zda je kolo vybaveno speciálními otvory. Můžete použít otvory, ke kterým jsou blatníky přišroubovány. Další možností je připevnit nosič na sedlovku. Některé modely nosičů zavazadel umožňují přední montáž, tj. jsou připevněny k vidlici. Pomocí nastavitelné horní desky je lze přizpůsobit typu kola.  

Při výběru nosiče pro přepravu jízdních kol berte v úvahu četnost používání, počet přepravovaných kol nebo dokonce počet osob a zavazadel kromě kol. Správný model by se měl snadno a rychle namontovat a zároveň bezpečně přepravovat jízdní kola. Je vhodné, aby měl dopravce zámek proti krádeži a bezpečnostní zařízení. Nejoblíbenějšími možnostmi jsou hákové a střešní nosiče. První typ, hákový, je velmi praktický a umožňuje montáž několika kol. Vybrané modely mají také výklopný nosič, takže lze otevřít víko vozu. Střešní nosiče zase umožňují převážet celé kolo nebo kolo bez kol.  

Značky nabízející kvalitní stojany na kola 

V nabídce obchodu Sportano najdete vysoce kvalitní nosiče na jízdní kola montované na sedlovku nebo na zadní kolo. Naše nabídka zahrnuje také modely určené pro přepravu jednokolek na vozidle. Nosiče kol namontované přímo na jednokolkách jsou ideální jak pro výlety po městě, tak pro několikahodinové trasy. Umožní vám vzít si s sebou potřebné vybavení, které se vám bude během jízdy hodit. V našem sportovním obchodě se můžete vybavit nosiči na kola od renomovaných výrobců, jako jsou Kellys nebo Topeak. Pokud si nevíte rady s výběrem modelu, obraťte se na náš profesionální zákaznický servis, který vám pomůže vybrat správný produkt.

Rozbalit popis Sbalit popis