Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Eliptické trenažéry

Kola Orbiter v prodejně Sportano: obecné školení pro každého

Současné zapojení horní a dolní části těla činí z orbitreku ideální zařízení pro všeobecný domácí trénink. V naší nabídce najdete magnetické a elektromagnetické běžecké pásy od předních světových značek v oblasti poskytování funkčních a vysoce kvalitních kardio zařízení: Kettler, Urbogym, Bowflex, Life Fitness, Spokey, HMS, SportsArt, York Fitness a Schwinn

Proč cvičit na orbitální lodi? Účinky a výhody

Orbitrek by se měl stát stálou součástí vaší domácnosti, pokud chcete jednoduchým způsobem pracovat na své kondici a vytrvalosti, pokud chcete tvarovat a posilovat horní i dolní část těla, pokud se chcete zbavit celulitidy nebo snížit množství tělesného tuku. Za hodinu tréninku na orbitreku spálíte 400 až 800 kcal (výsledek závisí na intenzitě cvičení a individuálních parametrech, např.: věk, pohlaví, hmotnost, výška). 

Toto sportovní náčiní nezpůsobuje zranění a nezatěžuje klouby, takže je ideální pro rehabilitaci nebo pro osoby s nadváhou či starší osoby. Dalšími výhodami pravidelného tréninku na orbitě jsou prevence osteoporózy a lepší činnost kardiovaskulárního a dýchacího systému. 

Který orbiter zvolit? Klíčové tipy

Chcete kvalitní vybavení s širokou škálou typů cvičení, odstupňováním aktivit a individuálním nastavením? Sáhněte po elektromagnetickém orbitraineru. Hledáte zařízení pro pravidelné používání, které pracuje tiše, což je ideální, pokud trénujete brzy ráno nebo pozdě večer, nebo pokud máte doma malé děti? Ideální je magnetický model. Důležitým kritériem při nákupu orbitreku je vaše výška a délka kroku - pokud měříte 165-180 cm, bude pro vás vhodné vybavení s délkou kroku 40 cm; pokud měříte méně než 165 cm, zvolte délku kroku 35-36 cm. 

Magnetický orbiter

V tomto modelu orbitreku jsou za odpor zodpovědné magnety umístěné ve setrvačníku, jejichž oddálením nebo přiblížením se brzdná síla odpovídajícím způsobem snižuje nebo zvyšuje. Ovládá se elektronicky, stačí jen několik kliknutí na vestavěném panelu, abyste si vybrali typ tréninku, který chcete provádět. Můžete na něm provádět intenzivní intervalový trénink, stejně jako reprodukovat stoupání do schodů nebo do kopce. 

Elektromagnetický orbiter

Jedná se o nejpokročilejší a nejméně náchylný k poruchám typ orbitreku, u něhož jsou za odpor zodpovědné elektromagnety, což se projevuje větším maximálním stupněm brzdění a přesnější regulací. Aby mohl fungovat, musí být připojen k elektřině. V závislosti na zvoleném programu a úrovni odporu budete mít k dispozici větší nebo menší brzdný výkon. Elektromagnetický orbitrek nabízí širokou škálu funkcí a vybavení, které mohou výrazně zvýšit efektivitu a komfort cvičení, jako je například připojení Bluetooth a spárování s mobilními zařízeními, možnost přehrávání hudby, držák na láhev nebo transportní kolečka.  

Orbiter s předním pohonem

V tomto případě má stroj vpředu umístěný setrvačník a menší rozteč smyků než verze se zadním pohonem, takže krok je přirozenější. Cvičení na něm bude výhodnější pro vysoké osoby (nad 180 cm). 

Orbiter se zadním pohonem 

Jak už název napovídá, oběžná kola mají vzadu setrvačník. Rozteč platforem je u tohoto modelu třikrát větší než u modelu s předním pohonem, což se projevuje delším krokem. Dobře poslouží i lidem menšího vzrůstu. 

Který orbiter používat doma? Doporučené modely Sportano 

Dobře vybraný orbiter vám zaručí plnou spokojenost s tréninkem a pomůže vám dosáhnout vašich nadějí. Se společností Sportano si můžete vybrat orbiter, který bude ideální pro váš domov. 

Kettler Crosstrainer Optima 600 

Toto vysoce kvalitní elektromagnetické zařízení se zadním pohonem je vybaveno funkcí IPN Coaching, která po testu kondice a na základě vámi stanoveného cíle sestaví tréninkový plán sestávající z 24 tréninků, který se automaticky aktualizuje při změně parametrů, například hmotnosti. Crosstrainer Kettler Optima 600 Orbiter má robustní konstrukci s 22kg setrvačníkem, nabízí 15 tréninkových programů, možnost nastavení tréninku pro 4 osoby, dotykové senzory pro měření tepové frekvence, držák na láhev a transportní kolečka. 

HMS H6191W Spinning Orbiter

Návrh HMS je magnetický model s inovativním palubním počítačem, který je díky připojení Bluetooth kompatibilní s mobilními zařízeními se systémy Android a iOS, a umožňuje tak používat aplikace jako iBiking nebo iRunning. Spinning orbiter má 23 tréninkových programů, 8 úrovní regulace odporu, dotykové senzory pro měření pulsu, port USB, držák na láhev a smartphone. 

Schwinn Programovatelný kompaktní Orbitrek 510E

Kompaktní magnetický model s předním pohonem nabízí 13 rozmanitých tréninkových programů, 16 úrovní odporu, 5,5" LCD displej s možností kontroly a sledování tréninkových parametrů a široké a protiskluzové ližiny. Snímače tepu na rukojetích vám umožní kontrolovat tepovou frekvenci a připojení Bluetooth vám umožní používat bezdrátový telemetrický pás (přesnější měření tepové frekvence) a specializované aplikace, včetně platformy Explore the World, která zabrání monotónnosti cvičení. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget