Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

York Fitness

York Fitness

York Fitness je kanadsko-americká sportovní značka založená v roce 1932. Společnost se specializuje na výrobu fitness vybavení pro domácí použití i profesionální trénink v posilovně. Značka se v průběhu let výrazně rozvinula a začala své výrobky distribuovat i na zahraniční trhy, včetně Velké Británie, Austrálie, Kanady a Číny.  

Zakladatelem značky je Bob Hoffman, který je uznávaným poradcem v oblasti pohybových aktivit mládeže a předním trenérem olympijského vzpěračského týmu. Své praktické i teoretické zkušenosti proměnil ve vývoj značky. Díky tomu společnost věděla, do jakých inovativních technologií se vyplatí investovat a jak správně navrhnout sportovní vybavení, které bude odolné a účinné.  

Výrobky York Fitness používají po celém světě známé sportovní kluby, včetně Washington Redskins, Lions a Los Angeles Lakers. Tato partnerství přinesla společnosti publicitu a učinila z York Fitness jednu z nejznámějších značek ve sportovním průmyslu, jejíž inovativní a funkční produkty využívají tisíce uživatelů.  

Rozbalit popis Sbalit popis