Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Snowboardy

Snowboardy - začněte zimní šílenství se Sportanem!

Snowboardy nabízené Sportano.cz jsou vybavením specializovaných značek, které již léta vytvářejí profesionální vybavení na nejvyšší úrovni. Nemusíte být zkušený jezdec, abyste věděli, jak důležité jsou kvalitní snowboardy. Nabídka prken uznávaných prémiových značek poskytuje nezapomenutelný zážitek. Ať už děláte první krůčky na svahu, nebo je váš snowboard vaším nejlepším přítelem, máme pro vás ideální vybavení. 

Typy snowboardů: jaký si vybrat?

Při výběru snowboardu je třeba zvážit, jaký styl jízdy vás zajímá. Každý typ vybavení splňuje jiné potřeby a požadavky snowboardistů. Ať už dáváte přednost klidné jízdě, nebo vzrušující hře plné triků na sněhu, Sportano.cz nabízí nespočet produktů, které vyhoví vašim potřebám

Jaké typy snowboardů jsou k dispozici? Pokud jste začátečník, je dobré zvolit prkno All Mountain. Takové vybavení je velmi šetrné i pro začátečníky. Tento typ prkna nadchl i středně pokročilé jezdce

Pokročilí sportovci spoléhají na prkna pro freeride. Snowboardy Hard Freeride jsou určeny zkušeným jezdcům, kterým umožňují okamžitě měnit techniku jízdy a přizpůsobit styl jízdy svým potřebám. Takové vybavení zaručuje nejvyšší úroveň odezvy a kontrolu nad každým pohybem. 

Freestylová prkna, která umožňují plný rozsah pohybu, jsou oblíbenou volbou snowparkových nadšenců. Tato prkna jsou obvykle poměrně měkká a široká, což umožňuje pohodlné manévrování na rozbředlém sněhu. 

Prohnutí snowboardu určuje kvalitu vaší jízdy. Měkčí flexe je vhodná pro začátečníky nebo ty, kteří dávají přednost hře ve snowparku. Středně měkký flex je nejběžnějším typem flexu a je ideální pro univerzální desky. Tvrdá flexe je nejvhodnější pro dynamické sjezdy na sjezdovkách

Nákup snowboardu: na co si dát pozor?

Jak si vybrat snowboard, abyste si jízdu užili naplno? Rozhodně věnujte pozornost několika detailům, které nejen zvýší vaše pohodlí, ale také vás na trase odliší

Tvar desky má největší vliv na kvalitu jízdy. V tomto ohledu existuje několik typů. Rocker má zdvih na nose a tailu, stejně jako Camber, který má také vyšší bod uprostřed prkna. Plochá deska je zcela rovná na zemi, se zvednutím na špičce nosu a ocasu. Hybrid glide kombinuje vlastnosti každého tvaru, takže je ideální pro zkušenější jezdce. 

Tvar desky však není všechno. Pozornost byste měli věnovat také originálnímu designu a zakázkovým malbám, technologiím, které umožňují rozdělit vybavení na menší části, výběru vhodných materiálů nebo pohodlným systémům vázání. Široká nabídka produktů Sportano zaručuje, že snowboard, který si vyberete, splní všechny vaše požadavky. 

Velikost snowboardu: pravidla pro výběr vybavení

Jaká délka snowboardu je vhodná pro začátečníka? Při výběru snowboardu je důležité zvolit správnou velikost podle své výšky, hmotnosti a jízdních dovedností. Příliš dlouhý snowboard vám neumožní manévrovat při sjezdech a tvar, který je špatně přizpůsoben vašemu stylu jízdy, vám jízdu ztíží. 

Jak vybrat správnou velikost snowboardu? Předpokládá se, že dokonale připevněná deska sahá jezdci až po bradu. To však není zcela správné. Lidé, kteří dělají první krůčky na sjezdovce, si mohou vybrat prkno o něco kratší než je délka brady - čím kratší je snowboard, tím lépe se ovládá. 

Šířka snowboardu je také důležitým faktorem kvality jízdy. Příliš úzký snowboard způsobí, že vaše boty budou vyčnívat za okraj zařízení, a tím budou bránit plynulému pohybu. Předpokládá se, že pohodlná délka snowboardu by měla být o 12 až 17 centimetrů kratší než výška jezdce. Před nákupem se však vyplatí zkontrolovat velikostní řadu konkrétního výrobce - rozměry se mohou mírně lišit. 

Nejlepší snowboardy známých značek

Zasněžené svahy každoročně lákají milovníky zimních sportů. V katalogu Sportano.cz najdete pečlivě vybrané snowboardy z nejkvalitnějších materiálů od známých značek specializujících se na zimní sporty. Inovativní technologie v kombinaci s originálním designem jsou funkční a zároveň vynikají na svahu. 

Vysoce kvalitní prkna vytvořená profesionály od značek jako CAPiTA, HEAD, Ride, Lib Tech a Salomon a dalších. Díky vybraným materiálům lze jednotlivé modely snadno přizpůsobit individuálním potřebám. Vysoká odolnost i při intenzivním používání zaručuje spolehlivost - i v extrémních podmínkách. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget