Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

CAPiTA

Capita

Capita je kanadská značka založená v roce 2000 společností Blue Montgomery. Společnost se specializuje na výrobu snowboardového vybavení, zejména prken. Od ostatních se odlišují jedinečným designem a použitím originální grafiky. Díky tomu snadno rozpoznáte tabule Capita na svahu.  

Atraktivní vzhled však není všechno. Značka věnuje zvláštní pozornost kvalitě výroby každého výrobku a dbá na každý detail. Proto jsou snowboardy navrženy s využitím nových technologií, jako je POWDER DRIVE™ BASE, HOLYSHEET™ TRI/TRI FIBERGLASS a P2 SUPERLIGHT CORE™, díky nimž je vybavení mnohem robustnější a zlepšuje jízdní vlastnosti.  

Výrobce Capita věnuje zvláštní pozornost také otázkám životního prostředí. Všechny výrobky pocházejí z moderní a ekologické továrny "The Mothership" v Rakousku. Továrna je plně poháněna vodní energií, takže nedochází k nadměrným emisím CO2. 

Výrobky renomované značky Capita používají profesionální snowboardisté po celém světě, například Kazuhiro Kokubo a Jess Kimura, kteří na svých prknech předvádějí velkolepé výkony. Snowboardy Capita však mohou používat i začátečníci, kteří hledají kvalitní vybavení.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget