Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Stolní tenis

Stolní tenis – tenisové vybavení a doplňky v obchodě Sportano 

Kategorie Stolní tenis na Sportano obsahuje vše, co potřebujete pro hru ping-pongu. Ať už jste profesionál, začátečník nebo hledáte vybavení pro zřízení sportovní zóny u vás doma, máme vše, co potřebujete ke hře stolního tenisu. Nákup raket, stolů nebo míčků na  Sportano je zárukou kvality, odolnosti a nejlepších technologií na trhu. Vyhrávejtese Sportano.cz! 

Stůl, pálka, síťka na stolní tenis - základní vybavení pro každého hráče 

Ke hraní stolního tenisu potřebujete stůl se sítí, pálky a speciální míčky. Budete také potřebovat pohodlné prodyšné oblečení a obuv, která vám bude tlumit chodidla. Když už jsme ale u vybavení - na Sportano koupíte jak profesionální stoly se sítěmi, tak samotné sítě. To druhé se vám bude hodit, pokud již stůl máte a síť je opotřebovaná nebo nesplňuje vaše očekávání. Pro amatérské zápasy můžete síťku připevnit i ke stolům, které nejsou určeny pro ping-pong. Nabízíme stoly, na kterých můžete hrát zápasy uvnitř i venku. Modely Schildkröt, Cornilleau nebo Kettler vyrobené z odolných materiálů jsou zárukou odolnosti a komfortu hry. 
  
Pálky na stolní tenis na Sportano , to jsou jak produkty pro začátečníky, tak pro profesionály. Modely od Donic nebo Butterfly jsou vybaveny moderními systémy a technologiemi, které zajišťují nejvyšší komfort hry. Systém ABP přizpůsobuje těžiště rakety konkrétním stylům hry, Quick Rubber Change umožňuje pohodlnou výměnu potahů rakety a Anti Vibe System se stará o redukci vibrací. Ergonomická držátka, včetně chytrého designu, zajišťují bezpečné uchopení a pohodlný pocit při hře. 
  
Na Sportano.cz najdete míčky na stolní tenis vhodné pro trénink, tak  i pro profesionální turnaje. Míčky jsou označeny hvězdičkami, přičemž amatérské míče jsou označeny jednou hvězdičkou, tréninkové míče dvěma hvězdičkami a profesionální míče třemi hvězdičkami. Nejlepší z nich se vyznačují vynikající přesností letu a předvídatelným směrem. Míčky mají průměr 4 cm. 

Ping pong - jak si vybrat vybavení a příslušenství podle svých potřeb? 

Při výběru vybavení a doplňků pro stolní tenis se vyplatí nejprve definovat svou úroveň a očekávání. Pálky určené pro profesionály jsou o něco dražší než ty, na kterých se můžete naučit hrát. Na začátku vašeho snažení nemusíte investovat do vybavení pro profesionály, abyste si mohli zápasy užít.  
  
Každá pálka v nabídce Sportano byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a s důrazem na každý detail. Naši specialisté vybrali produkty těch  nejlepších značek v oboru, aby zajistili co největší komfort hry pro uživatele všech úrovní. Věnujte pozornost tvaru rukojeti rakety - vyberte si mezi rovným a smart úchopem a přizpůsobte si vybavení podle svých preferencí. Můžete si také vybrat tvar, který vyhovuje vašemu stylu hry. Yznavači defenzivní hry by měli volit měkčí povrch a ti, kteří volí ofenzívu - ty tvrdší. Za zvážení stojí i tloušťka pálky a to, jak přesně můžete míček ovládat.  
  
Při výběru stolu se zaměřte především na jeho zamýšlené použití - stoly pro vnitřní a venkovní použití jsou vyrobeny z různých materiálů, takže ne všechny modely budou vhodné pro venkovní použití. Co se týče míčků, vyplatí se vsadit na ty  tříhvězdičkové, ale pokud dáváte přednost levnějším modelům a se stolním tenisem teprve začínáte, můžete hrát i na těch s jednou nebo dvěma hvězdičkami. Pokud máte jakékoli pochybnosti, obraťte se na členy týmu Sportano! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget