Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cornilleau

Cornilleau

Cornilleau je francouzská značka, která vyrábí specializované tenisové stoly od roku 1969. Sériová výroba byla zahájena velkou zakázkou pro BHV Paris na 300 stolů. Přestože se přeměna malé společnosti na profesionální továrnu, která vyrábí takové množství, zdála být nemožná, podařilo se ji úspěšně zvládnout. Od té doby si značka získala na popularitě a stala se jedním z předních výrobců vybavení pro stolní tenis.  

V roce 1976 Cornilleau navázal spolupráci se známým sportovcem a několikanásobným mistrem Francie a Evropy ve stolním tenise Jacquesem Secretinem. Toto partnerství firmu proslavilo a sportovec se zapojil do výrobního procesu a předával továrně své praktické znalosti. Výsledkem je vysoce funkční příslušenství. Od roku 1988 se společnost Cornilleau věnuje také stolnímu tenisu a začala jej ve velkém měřítku propagovat výrobou laminátových stolů pro venkovní tenis. 

V roce 1995 společnost uvedla na trh první skládací stoly, které znamenaly revoluci v dosavadním přístupu k jejich hromadné výrobě. Teprve o pět let později začala značka do svého sortimentu zařazovat další příslušenství, jako jsou rakety na stolní tenis a míčky na stolní tenis. 

Dnes je tato značka nespornou jedničkou ve výrobě nezbytného a praktického příslušenství pro stolní tenis. Výrobky Cornilleau mohou používat profesionální hráči, začátečníci i ti, pro které je stolní tenis aktivní formou zábavy.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget