Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kardio zařízení

Kardio zařízení v nabídce Sportano 

Kardio zařízení na Sportano.cz je vysoce funkční vybavení navržené odborníky z oblasti fitness s ohledem na sportovce a příznivce vytrvalostního cvičení. Široká nabídka kardio trenažérů vám umožní vybrat si oblíbenou aktivitu a důsledně dosahovat svých cílů. Se Sportano.cz si můžete vybavit domácí posilovnu nebo fitness klub profesionálním kardio vybavením špičkových značek, vhodnpřizpůsobeným různým úrovním pokročilosti. Stroje zapojují všechny svaly a moderní technologie umožňují sledovat váš pokrok, aby vaše cvičení bylo vždy stoprocentně účinné.

Trénink s kardio zařízením: nejdůležitější informace 

Hledáte účinný způsob, jak snížit tělesný tuk, nebo možná chcete zvýšit svou celkovou kondici a výkonnost? Sportano nabízí vybavení pro kardio cvičení, které je ideální pro vytrvalostní a zeštíhlující trénink. Stacionární kola, běžecké pásy, orbitreky, steppery, veslařské trenažéry a trampolíny jsou kardio zařízení doporučovaná lidem, kteří se zaměřují na každodenní fyzickou aktivitu, chtějí si udržet dobré zdraví nebo se efektivně připravit na soutěž. Kardio stroje v naší nabídce jsou založeny na opakovaných pohybech, takže můžete udržovat konstantní tempo cvičení, které je základem vytrvalostního tréninku. Pravidelná aktivita zlepší činnost vašeho kardiovaskulárního systému, zvýší vaši aerobní kapacitu a pomůže vám cítit se a vypadat lépe

Kardio stroje a zařízení: jaké zařízení si vybrat? 

Sportano.cz nabízí širokou škálu kardio zařízení, která v závislosti na typu mohou navíc posílit vybrané svalové partie a intenzivně se podílet na spalování tuků. Stanovení cílů a individuálních předpokladů pro trénink má klíčový vliv na výběr kardio vybavení. Jste profesionální sportovec a chcete se profesionálně připravovat na soutěže? Vyberte si kardio stroje s funkčním displejem, který nabízí měření pokroku (např. průměrná tepová frekvence, čadoba cvičení v určitém rozmezí tepové frekvence, spálené kalorie, procento spáleného tuku), přičemž data se ukládají do paměti a odečet v grafické podobě pomocí specializovaných mobilních aplikací. Plusem je také velké množství programů a dalších možností, které každému uživateli pomohou dosáhnout lepších tréninkových výsledků a překonat vlastní limity. 

Stacionární a eliptická kola 

Stacionární kola patří k nejlepším kardio zařízením, díky nimž se trénink ve vhodných pásmech tepové frekvence vyznačuje vysokou mírou spalování tuků. Zaručují zvýšení výkonnosti a odolnosti organismu a posilují spodní části těla. Sportano nabízí tradiční rotcyklotrenažéry s elektronickým nebo manuálním ovládáním odporu a spinningová kola určená nejen pro cyklisty, ale i pro rekreační jezdce. Během cvičení získáte základní informace o čase jízdy, vzdálenosti, rychlosti a počtu spálených kalorií, ale také pokročilé údaje týkající se např. otáček za minutu (RPM), srdečního tepu, celkového počtu ujetých kilometrů nebo příležitostného náhledu na měřené parametry (Scan). Výrobci jako Spokey, HMS nebo Schwin nabízejí propojení s mobilní aplikací určenou pro sledování tréninku. Sportano nabízí také eliptická kola, která doporučujeme lidem, kteří s fyzickou aktivitou teprve začínají. Je to také spolehlivý způsob, jak zlepšit kondici starších lidí a sportovců, kteří se zotavují ze zranění. 

Běžecké pásy 

Sportano.cz nabízí širokou škálu elektrických běžeckých pásů tradiční i skládací konstrukce, včetně systému Soft Drop™, který umožňuje bezpečné postavení a složení stroje. Kardio trenažéry, jako jsou běžecké pásy, jsou užitečné pro celkové zlepšení kondice a snížení hmotnosti. Zařízení od výrobců, jako jsou Spokey, Bowflex a Kettler, se vyznačují využitím inovativních systémů, které ovlivňují pohodlí uživatele během cvičení. Kettler Energy Deck a SKYRUN zaručují správné odpružení a možnost připojení chytrého telefonu nebo tabletu a Bluetooth vám umožní zpestřit si trénink poslechem hudby nebo sledováním filmů. 

Orbitreky

Cvičení na orbitreku zapojuje mnoho částí těla, včetně svalů nohou, paží a břicha. Při pravidelném tréninku je takové kardio zařízení vynikajícím způsobem, jak snížit množství tělesného tuku. Na Sportano.cz najdete manuální a elektrické orbitreky s magnetickým nebo vzduchovým odporovým systémem. Nezávislé nastavení intenzity tréninku, kontrola délky kroku a funkční LED a LCD displeje zobrazující všechny tréninkové parametry - to jsou vlastnosti nejlepších kardio trenažérů z naší nabídky. Za zmínku stojí moderní technologie, jako je OPTIMIZED POWER, které jsou zodpovědné za zvýšení odporu. Stroje výrobců jako HMS, Spokey, Technogym a mnoha dalších jsou kompatibilní s mobilními aplikacemi pro kontrolu průběhu cvičení a zvýšení uživatelského komfortu. 

Veslovací trenažéry 

Tréninkové veslovací trenažéry v obchodě Sportano.cz se vyznačují vysokou efektivitou tréninku - tato kardio tréninková zařízení dokáží zapojit až 90 % všech svalů těla. Jsou ideální pro profesionální i rekreační trénink. Stupeň odporu můžete nastavit pomocí elektronické stupnice ovlivňující motor nebo objem vody v nádrži. Mezi dalšími možnostmi displeje našich veslovacích trenažérů najdete měření času, vzdálenosti, spálených kalorií, tepové frekvence, přítahů za minutu nebo intenzity tréninku, které vám umožní optimálně zvýšit efektivitu vašeho tréninku.

Steppery a fitness trampolíny 

Steppery jsou ideální stroje pro kardio cvičení. Posilují spodní části těla a nezabírají mnoho místa. V nabídce Sportano naleznete zařízení určená pro cvičení ve vertikální a šikmé rovině, jakož i stroje vybavené lany pro další trénink paží a ramen. Cvičení na stepperu také pomáhá redukovat tělesný tuk. Pokud chcete procvičit více svalů, vyberte si fitness trampolíny. Jedná se o kardio zařízení, které vám při správném používání pomůže zhubnout a zlepšit koordinaci a kondici. 

Masážní přístroje 

Kategorie Kardio zařízení nabízí nástroje, která pomáhají uvolnit svaly a snížit bolest spojenou se spoušťovými body. Masážní přístroje vybavené rotačním válečkovým mechanismem nebo vibračním systémem umožňují dosáhnout hlubokých svalových partií. Lze je použít jako součást cvičení nebo jako samostatnou tréninkovou jednotku. Takové ošetření urychluje regeneraci a má relaxační účinky. Široký výběr příslušenství od renomovaných výrobců, jako jsou Body Sculpture a SKLZ, vám pomůže zvýšit výkon při cvičení nebo urychlit regeneraci po náročném tréninku. 

Rozbalit popis Sbalit popis