Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Body Sculpture

Anglická společnost Body Sculpture byla založena v roce 1965 a specializuje se na výrobu profesionálního příslušenství a vybavení pro posilovny, tělocvičny a domácí použití. První populární produktovou řadou značky byly cvičební sestavy "Keep Fit", které ji proslavily po celém světě a umožnily společnosti zařadit se mezi přední výrobce fitness vybavení. Již v 90. letech začala značka expandovat na zahraniční trhy, kde se setkala s velkým ohlasem. Dnes působí ve více než devadesáti zemích světa. 

Body Sculpture je značka, která ovlivnila vývoj v oblasti fitness. Její výrobky lze často nalézt v profesionálních řetězcích posiloven, díky čemuž je značka tak rozpoznatelná, zejména ve sportovním prostředí. Motto značky "Body Sculpture - In shape in control" odkazuje na filozofické heslo: "Ve zdravém těle zdravý duch". To dokazuje, že se společnost snaží propagovat sport jako životní styl. 

V současné době zahrnuje nabídka výrobce Body Sculpture fitness vybavení, jako jsou magnetická kola, veslařské trenažéry, orbitreky a další příslušenství, jako jsou cvičební vesty, kettlebelly, ale i podložky a výrobky pro jógu. Všechny výrobky této značky mají navíc renomované certifikáty bezpečnosti CE a splňují směrnice EU o omezení používání škodlivých materiálů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget