Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Smartwatch a sportovní hodinky

Sportovní hodinky v nabídce Sportano

Sportovní hodinky v obchodě Sportano jsou profesionální výrobky od uznávaných a specializovaných značek, které ocení jak zkušení sportovci, tak lidé, kteří s fyzickou aktivitou teprve začínají. Hodinky z našeho sortimentu se osvědčí nejen při kondičním tréninku nebo ranním běhu, ale i v náročnějších podmínkách - při plavání, horském lezení nebo triatlonu. Specializované tréninkové hodinky se postarají o sledování vaší fyzické výkonnosti a budou vám nápomocny na cestě k mistrovství v dané disciplíně. Sortiment sportovních hodinek Sportano zahrnuje precizně vyrobené, vysoce kvalitní produkty, včetně pásků kompatibilních s hodinkami a snímačů srdečního tepu známých značek. 

Jaké sportovní hodinky si vybrat? Klíčové vlastnosti a parametry

V nabídce Sportano najdete sportovní elektroniku, která zvýší efektivitu vašich tréninků, ať už provozujete jakýkoli sport. Pokud patříte mezi milovníky plavání, vyplatí se sáhnout po vodotěsných sportovních hodinkách, které se vám osvědčí  i při dlouhých hodinách aktivity v bazénu. Pro cyklisty zdolávající dlouhé vzdálenosti nabízíme sportovní hodinky s GPS a baterií s dlouhou výdrží. Profesionální horské hodinky vybavené barometrickým výškoměrem a snímačem srdečního tepu vám umožní bezpečně dosáhnout vrcholu vytrvalosti. Milovníci běhu, trekingu, horolezectví nebo tréninku v posilovně zvýší svůj výkon  pomocí odolných sportovních hodinek s vyztuženým pouzdrem a sklem odolným proti poškrábání. Sportovní elektronika v našem obchodě znamená profesionalitu, kvalitu a uznávané značky, jejichž výrobky ovlivní efektivitu vašeho tréninku. 

Typy sportovních hodinek: jaký model zvolit na cvičení? 

Náš sortiment profesionální sportovní elektroniky vám pomůže na cestě k lepším výsledkům a bezpečnosti při cvičení. Prohlédněte si naši širokou nabídku sportovních hodinek a najděte si ideální model pro svůj sport. Specializované produkty vám zajistí, že budete moci sledovat svůj výkon při tréninku uvnitř i venku, a to i za extrémních povětrnostních podmínek

Univerzální tréninkové hodinky 

Funkce univerzálních tréninkových hodinek vám umožní podporovat a monitorovat vaše pokroky při cvičení v posilovně, doma i venku. V sortimentu obchodu Sportano naleznete profesionální sportovní hodinky Garmin vybavené pulzním oxymetrem a systémem Body Battery™, které vám pomohou zvolit správný čas pro efektivní trénink. Sledování hydratace a spánku, přednahrané tipy pro trénink, výpočet kondičního věku a úrovně stresu jsou jen některé z funkcí, které vám tréninkové hodinky ze Sportano nabízejí. 

Sportovní chytré hodinky

Sportovní chytré hodinky mohou sloužit jako propojení s funkcemi vašeho telefonu a také vás doprovázet při každodenních tréninkových výzvách. Sportovní chytré hodinky nabízejí možnost přijímat oznámení z vašeho smartphonu, neomezený přístup k hudbě a bezkontaktní platby. Svou aktivitu budete měřit díky rozšířeným funkcím, mimo jiné funkce Health Snapshot™, která zaznamenává statistiky zdravotních parametrů, jako je srdeční tep, úroveň okysličení krve a dýchání, a také funkce měření kroků a spálených kalorií. Na Sportano najdete sportovní chytré hodinky, které s vámi udrží krok v každé situaci - v posilovně, v práci, při nakupování i během tréninku. 

Běžecké hodinky 

Zdolávejte kilometry se zařízením, které s vámi bude držet krok bez ohledu na podmínky a intenzitu tréninku. V nabídce najdete běžecké hodinky renomovaných značek s funkcemi, jako je navigace GPS, dynamika běhu a tréninkový index, které vám pomohou měřit výkon. V cestě do cíle vám nezabrání ani déšť, protože sportovní běžecké hodinky z řady Sportano mají vysokou třídu vodotěsnosti 5 nebo dokonce 10 ATM

Sportovní hodinky do hor 

Pokud se věnujete trekkingu, horolezectví, lyžování nebo snowboardingu, musíte nejen vy, ale i vaše vybavení odolávat náročným terénním a klimatickým podmínkám. Navigace, směrovací systém Trendline™ a lyžařské a topografické mapy jsou jen některé z funkcí sportovních hodinek v naší nabídce, které vám pomohou snadno najít cestu v neznámém terénu. Výškoměr, barometr, možnost měření srdečního tepu a upozornění na bouřku pomáhají zajistit vaši bezpečnost při vysokohorském lezení. 

Specializované hodinky z řady Sportano jsou navíc vyrobeny z odolných materiálů, jako je titan potažený karbonem podobným diamantu, sklo Corning® Gorilla® Glass DX, safírové sklo nebo titan třídy 5. S hodinkami, jako jsou Garmin Fenix 6X PRO Solar, které jsou vybaveny odolnou baterií s možností dobíjení pomocí solární energie, můžete využívat řadu funkcí protuktu i na celodenních horských výpravách.

Nejlepší sportovní hodinky známých značek 

Správné sportovní hodinky zajistí vaši bezpečnost během tréninku a pomohou vám dosáhnout mistrovských výsledků. V obchodě Sportano najdete širokou nabídku profesionálních outdoorových hodinek, sportovních chytrých hodinek, hodinek na běhání a do hor. Výrobky uznávaných značek jsou vybaveny řadou specializovaných funkcí. Extrémní výkon baterie a voděodolnost, stejně jako moderní design a velký, dobře čitelný displej jsou jen některé z výhod produktů, jako jsou sportovní hodinky Coros Vertix 2 GPS nebo Garmin Instinct Solar Surf Edition. Sportovní hodinky můžete doplnit snímačem srdečního tepu, například Suunto Smart Sensor, který určí váš tep ještě přesněji a poté odešle všechny parametry do kompatibilních hodinek

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget