• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Campus

Výrobky: 8

View as
 1. Kempinkový stan pro 3 osoby CampuS Trigger 3os zeleny CU0702122170
  2 264,00 Kč
  1 921,00 Kč
  180 x 200 x 120 cm

  1

 2. Stan Campus Bigello pro 4 osoby zelený CU0704122170
  4 474,00 Kč
  3 790,00 Kč
  380 x 200 x 140 cm

  1

Campus je inovativní outdoorová značka, která si získala pověst díky svým vysoce kvalitním výrobkům a neutuchající vášni pro objevování krás přírody. Posláním společnosti Campus je poskytovat výjimečné zážitky všem outdoorovým nadšencům s aktivním životním stylem.

Značka Campus se zaměřuje na vytváření funkčních, odolných a stylových produktů, které jsou nezbytné pro každé dobrodružství. Ať už se jedná o výpravu na horský vrchol, vzrušující túru po stezce v divočině nebo odpočinkový výlet na pláž, Campus nabízí spolehlivé vybavení a oblečení, se kterým si užijete každý okamžik v přírodě.

Vlajkovým produktem společnosti Campus je vysoce kvalitní stan, který poskytuje dokonalé útočiště za každého počasí. Stany Campus, vyrobené z odolných materiálů a navržené s ohledem na pohodlí a funkčnost, poskytují nejen ochranu před deštěm a větrem, ale také výjimečný zážitek z přenocování v přírodě.

Kromě toho Campus nabízí širokou škálu příslušenství a vybavení potřebného pro úspěšná outdoorová dobrodružství. Jejich batohy a tašky jsou navrženy s ohledem na praktičnost a pohodlí při nošení, poskytují dostatečnou kapacitu pro vaše vybavení a zároveň minimalizují zátěž. Kromě toho výrobky Campus zahrnují také vysoce kvalitní oblečení a obuv, které jsou odolné a zároveň stylové a zajišťují naprosté pohodlí při dlouhodobých outdoorových aktivitách.

Campus není jen značka, ale komunita vášnivých outdoorových nadšenců, kteří sdílejí společné hodnoty a touhu objevovat dobrodružství ve světě kolem nás. Campus inspiruje lidi k poznávání přírody, radosti z každého kroku a vytváření nezapomenutelných vzpomínek v přírodě.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget