Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Tenis

Tenis - vyberte si vybavení společně s obchodem Sportano 

Kategorie Tenis na Sportano.cz je místem, kde jsme shromáždili profesionální tenisové vyb avení v té nejvyšší kvalitě. Najdete zde vše, co na kurtu potřebujete: rakety, míčky, výplety a omotávky. Naši specialisté se postarali o pečlivý výběr produktů a vybrali produkty od zkušených výrobců. Pokud chcete zlepšit své dovednosti a vyhrávat další zápasy, vyplatí se pořídit si moderní a kvalitní vybavení. Přesně to na vás čeká ve Sportanu! 

Míče, struny, tenisové rakety - vybavení a příslušenství nezbytné pro každého tenistu 

Potřebné vybavení pro trénink tenisu zde najdou jak amatéři, tak profesionálové. Jednotlivé modely jsou vybaveny technologiemi podporujícími efektivní hru. Například rakety Yonex používají mimo jiné systém Aero Trench, což je systém snižující odpor vzduchu, který usnadňuje manipulaci s raketou. Speciálně navržené tvary tenisových raket zaručují přesné ovládání. 
  
V obchodě Sportano najdete kromě raket také výplety a míčky. Ty se dělí na tlakové, nízkotlakové a beztlakové. Tlakové tenisové míčky jsou určeny především pro profesionály. Nízkotlakové míčky jsou dětské modely značené třemi barvami: zelená, oranžová a červená. Beztlakové míčky jsou naopak vhodné pro občasný trénink. Jsou tvrdší a těžší než tlakové, protože uvnitř obsahují gumu. Jsou potaženy vysoce kvalitní plstí a hodí se na různé povrchy kurtů. Omotávky zlepšují přilnavost při úchopu, minimalizují riziko vzniku puchýřů a absorbují vlhkost. 

Výběr správného tenisového vybavení a doplňků - na co se zaměřit v tenisovém obchodě? 

Při sestavování tenisové výbavy je třeba vzít v úvahu úroveň pokročilosti hráče a frekvenci tréninků. Těm, kteří trénují pravidelně, doporučujeme pořídit si sadu tlakových míčků, které umožňují lepší kontrolu a snadnější odraz; čas od času by se měly vyměnit. Nabídka raket značek BABOLAT, HEAD, Dunlop, Wilson, Tecnifibre a YONEX zahrnuje modely jak  pro začátečníky, tak pro profesionály. Nabízíme také tenisové rakety pro děti - lehčí a menší. Umožní nejmladším uživatelům rozvíjet jejich sportovní dovednosti a naučit se pravidla tenisu.  
  
Při výběru raket se vyplatí věnovat pozornost tvaru hlav, hmotnosti a použitým materiálům. Začátečníci by měli volit lehčí kompozitové nebo hliníkové rakety. Pokročilejším uživatelům doporučujeme vybavení z grafitu: materiálu s vyšší hmotností, který umožňuje silnější odrazy. Čím větší hlava rakety, tím snazší je odrazit míček, ale právě menší hlavy umožňují větší přesnost a častěji je používají profesionálové
  
Nejste si jisti, která raketa je pro vás ta pravá? S výběrem vám rádi pomohou členové našeho týmu. Pořiďte si tenisovou výbavu se Sportanem! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget