Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Tenisové míčky

Tenisové míče nejlepších značek na Sportano.cz

Kvalitní tenisový míč je klíčem k pohodlné hře na kurtu. V kategorii Tenisové míče na Sportano.cz najdete ty nejlepší míče od zkušených výrobců v oboru. Naši odborníci pečlivě vybrali testované a odolné vybavení, takže máte jistotu, že najdete pouze spolehlivé míče pro různé typy povrchů. Vyhrajte další sady s míčky od Sportano.cz! 

Druhy tenisových míčků

Výběr tenisového míčku se může zdát jednoduchý, ale pro efektivní hru na kurtu je důležité si uvědomit, že míčky se dělí na tři typy. Kromě toho je důležitá také jejich hmotnost a průměr, stejně jako typ plsti, kterou jsou potaženy. Rozlišujeme tenisové míčky tlakové, beztlakové a nízkotlakové.  

První jsou určeny především pro pokročilé uživatele, profesionály a lidi, kteří pravidelně trénují. Jsou lehké a plněné plynem. Pokud se delší dobu nepoužívají, klesá v nich tlak a přestávají být vhodné pro hraní.  

Netlakové kuličky jsou těžší a tvrdší než tlakové kuličky. Jejich vnitřek je vyplněn gumou a používají se především k tréninku. Jsou vhodné pro lidi, kteří hrají tenis jednou za čas, protože na rozdíl od tlakových míčů neztrácejí časem svou pevnost.  

Nízkotlaké míče jsou naopak určeny pro děti. V závislosti na věku a úrovni dovedností hráče jsou označeny třemi barvami - zelenou, oranžovou a červenou. Každý z nich se vyznačuje nízkou hmotností a tenkými stěnami, což zajišťuje bezpečnost i pro nejmladší hráče na kurtu. 

Rozměry tenisových míčků: hmotnost a průměr

Tenisový míček - rozměry a hmotnost jednotlivých modelů se mohou mírně lišit. Tyto kuličky váží od 56 do 59,4 gramů a jejich průměr se pohybuje od 6,35 do 6,86 cm. V nabídce Sportano najdete modely určené pro různé povrchy, ale také univerzální modely, které jsou vhodné pro všechny typy kurtů. Každý tenisový míček v našem obchodě je potažen plstí nejvyšší kvality, která zajišťuje jeho správné letové a odrazové parametry. Míče lze zakoupit v sadách, takže vydrží déle. Během tréninku je také vhodné měnit tlakové míče, stejně jako to dělají profesionálové během zápasů. Tenisové míče pro dospělé všech úrovní i pro děti pocházejí od zkušených výrobců, kteří patří ke špičce v oboru. Tenisové míče najdete u značek Wilson, BABOLAT, HEAD nebo Tecnifibre. Pokud nevíte, který míč pro sebe nebo své dítě vybrat, požádejte o pomoc členy našeho týmu. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget