Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

UVEX

UVEX

UVEX je rodinná značka, která byla založena v roce 1926 a je prvotřídním výrobcem zimního sportovního vybavení a doplňků, jako jsou lyžařské helmy, sportovní brýle a chrániče. Název UVEX je zkratkou pro "Ultra Violet Excluded", což znamená vyloučení ultrafialového záření, které je základní vlastností lyžařských brýlí.  

Již v roce 1964 společnost UVEX vyrobila inovativní brýle s úpravou proti zamlžování a o necelých deset let později uvedla na trh brýle Uvex Downhill se sférickými vstřikovanými čočkami. V té době se jednalo o inovativní vývoj, který znamenal revoluci ve výrobě lyžařského vybavení. 

Jednou z tváří UVEX je sportovkyně Rossi Mittermaierová, která získala dvě zlaté medaile na olympijských hrách v Innsbrucku v roce 1976. Od té doby značka UVEX postupně posiluje a stala se skutečnou světovou jedničkou v oblasti brýlí a přileb. 

Všechny výrobky UVEX jsou vyráběny s důrazem na detail a jsou vyvíjeny s využitím moderních a kvalitních technologií, včetně odolnosti proti rozbití, barevného vidění, decentrovaných čoček a monomatického systému, které zajišťují odolnost a výkon jednotlivých kusů vybavení. Filozofií značky je chránit uživatele. Tímto cílem se odborníci řídí zejména při navrhování, aby příslušenství bylo co nejkvalitnější a splňovalo bezpečnostní požadavky.  

Rozbalit popis Sbalit popis