Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

POC

POC

POC je švédská značka, která byla založena v roce 2005 a od samého počátku si klade za cíl chránit životy sportovců. Proto je hlavní činností společnosti POC výroba ochranných obleků, přileb, chráničů a brýlí. 

Výrobky POC se vyznačují funkčností a odolností. V průběhu let značka vytvořila vlastní vědecká fóra POC Lab a WATTS Lab, v jejichž rámci spolupracuje s profesionálními sportovci a odborníky z různých oblastí. Společně s nimi značka vyvinula inovativní technologie T-Core Fill, Shearing Pad INside a mnoho dalších systémů pro zlepšení kvality výrobků.  

Rozsáhlý sortiment POC zahrnuje doplňky a oblečení pro lyžaře, snowboardisty a cyklisty všech úrovní pokročilosti. Společnost si dala za cíl vyvíjet produkty špičkové kvality, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené sportovce.  

Dnes je tato značka jedním z předních světových výrobců produktů pro zimní sporty a cyklistiku. Společnost POC se neustále vyvíjí a vyvíjí stále modernější doplňky a specializované oblečení. Tato švédská značka v průběhu času posloužila tisícům zákazníků, kteří jí důvěřovali a zůstali vybavení POC věrní po celá léta. 

Rozbalit popis Sbalit popis