Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Butterfly

Historie společnosti Butterfly sahá až do roku 1950, kdy její zakladatel, slavný japonský stolní tenista Hikosuke Tamasu, navrhl a uvedl na trh inovativní raketu na stolní tenis. Takto začala společnost Butterfly. S rozvojem značky se její sortiment dále rozšiřoval a na trh bylo uváděno další příslušenství a vybavení. 

Společnost Butterfly se snaží vyvíjet nové technologie a systémy, které zlepšují výkonnost jejích zařízení a dodávají jim zvláštní vlastnosti. V 60. letech 20. století, pouhých deset let po svém vzniku, společnost Butterfly způsobila revoluci na sportovním trhu a představila světu nový design - podložky na stolní tenis ALLROUND D13, SRIVER a TEMPEST D13, které se ve sportovním odvětví používají dodnes. Od té doby značka neustále zdokonaluje své příslušenství a vyvinula inovativní systém High Tension používaný v podšívkách. 

V roce 1983 společnost Butterfly dokonce otevřela vlastní vývojové a výzkumné centrum v Tokiu, které dodnes sdružuje vědce, inženýry a profesionální sportovce, kteří společně pracují na vývoji nových technologií. Zde byl mimo jiné vyvinut systém Spring Sponge. Společnost používá ve svých výrobcích pouze specializované materiály, které mají pozitivní vliv na jejich trvanlivost. 

Rozbalit popis Sbalit popis