Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

CatEye

Japonská značka CatEye, založená v roce 1945, se specializuje na výrobu funkčních cyklistických doplňků. Jedním z přelomových produktů, které společnost uvedla na trh, bylo blikající světlo, které bylo patentováno v roce 1964. Krátce poté vznikla pod značkou CatEye také inovativní počítadla a světla pro jízdní kola vybavená LED diodami. Díky tomuto vývoji se společnost stala jedním z předních světových výrobců komponentů pro jízdní kola, které se používají při každém cyklistickém tréninku. 

Od samého počátku se společnost CatEye zaměřila na vývoj a nezastavila se u předchozích úspěchů. Díky tomu jsou její výrobky již mnoho let synonymem technologického vývoje v cyklistickém průmyslu. Dnešní světla a pulty jsou dokonale vyvinuté a plní svůj úkol na nejvyšší možné úrovni. V široké nabídce značky jsou také speciální držáky, koše, bidony a zrcadla. 

Pro zajištění nejvyšší úrovně pohodlí a bezpečnosti při jízdě na kole se vyplatí zvolit výrobky CatEye. Komponenty této značky jsou určeny profesionálním cyklistům i amatérům, kteří jsou na začátku své sportovní cesty. CatEye je značka s tradicí, která byla za dobu své činnosti mnohokrát oceněna a její výrobky získaly světové certifikáty ISO, které zajišťují etický výrobní proces. 

Rozbalit popis Sbalit popis