• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

CatEye

Výrobky: 15

View as
 1. CatEye Ampp 800 světlomet Hl-El088Rc
  1 579,00 Kč
  1 316,00 Kč
  OS

  1

Japonská značka CatEye, založená v roce 1945, se specializuje na výrobu funkčních cyklistických doplňků. Jedním z přelomových produktů, které společnost uvedla na trh, bylo blikající světlo, které bylo patentováno v roce 1964. Krátce poté vznikla pod značkou CatEye také inovativní počítadla a světla pro jízdní kola vybavená LED diodami. Díky tomuto vývoji se společnost stala jedním z předních světových výrobců komponentů pro jízdní kola, které se používají při každém cyklistickém tréninku. 

Od samého počátku se společnost CatEye zaměřila na vývoj a nezastavila se u předchozích úspěchů. Díky tomu jsou její výrobky již mnoho let synonymem technologického vývoje v cyklistickém průmyslu. Dnešní světla a pulty jsou dokonale vyvinuté a plní svůj úkol na nejvyšší možné úrovni. V široké nabídce značky jsou také speciální držáky, koše, bidony a zrcadla. 

Pro zajištění nejvyšší úrovně pohodlí a bezpečnosti při jízdě na kole se vyplatí zvolit výrobky CatEye. Komponenty této značky jsou určeny profesionálním cyklistům i amatérům, kteří jsou na začátku své sportovní cesty. CatEye je značka s tradicí, která byla za dobu své činnosti mnohokrát oceněna a její výrobky získaly světové certifikáty ISO, které zajišťují etický výrobní proces. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget