Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cyklistické rukavice

Cyklistické rukavice pro rekreační i profesionální cyklisty

Cyklistické rukavice Sportano jsou místem, kde najdete kvalitní rukavice pro amatérské i profesionální cyklisty. Výrobky zde shromážděné dokonale ochrání vaše ruce před chladem a zraněními. Pestrý sortiment vám umožní vybrat si cyklistické rukavice nejen podle vašich preferencí, ale také podle ročního období. Chraňte své ruce při jízdě na kole za všech podmínek. Se Sportanem si můžete vybrat model rukavic, který je šitý na míru od nejlepších výrobců v oboru. 

Jaké rukavice zvolit pro jízdu na kole? Tipy

Ruce se při cvičení potí, proto je při výběru rukavic na kolo důležité věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Syntetické materiály, jako je polyester, dokáží rychle odvádět vlhkost, takže se budete cítit pohodlně a v suchu za všech okolností. Kromě toho je jedním z hlavních úkolů cyklistických rukavic chránit ruce před zraněním, například při pádu. Vhodné modely mají v konstrukci speciální ochranu. Ty mohou mít například podobu chráničů kloubů nebo silikonových vložek na kloubech a prstech. Pokud chcete být připraveni na všechny povětrnostní podmínky, stojí za to věnovat pozornost tomu, zda mají vaše rukavice na kolo silikonový protiskluzový povrch. To je užitečné zejména v dešti. 

Cyklistické rukavice se dělí na celoprsté a krátké (bezprsté). U modelů, které zakrývají celé prsty, je vhodné věnovat pozornost tomu, zda jsou vybaveny technologií dotykové obrazovky, která uživateli umožňuje ovládat dotykové obrazovky bez nutnosti sundávat rukavice. Kromě toho je důležitý také obsah iontů stříbra v materiálu - mají antibakteriální účinek a eliminují nepříjemné pachy. Pohodlí při jízdě ovlivňují také membrány použité v cyklistických rukavicích, zejména ta, která chrání proti větru. Některé modely používají na palcích speciální materiál pohlcující vlhkost, který usnadňuje odstranění kapek z brýlí. Cyklistické rukavice se vyrábějí v různých stylech - u Sportana si vybere každý. Máme cyklistické rukavice pro děti a cyklistické rukavice pro muže a ženy

Sezónně přizpůsobené cyklistické rukavice

Díky rozmanitosti cyklistických rukavic je můžete snadno přizpůsobit každému ročnímu období. V létě jsou nejlepší rukavice bez prstů nebo plné rukavice z tenkých materiálů. V zimě jsou nejlepší o něco silnější modely s plně zakrývajícími prsty. V nejchladnějším počasí zvolte zateplené cyklistické rukavice. V nabídce Sportano najdete také nepromokavé izolátory, které si můžete nasadit přes rukavice. V našem obchodě si můžete zakoupit výrobky od předních výrobců, jako jsou Alé, Northwave, ZIENER a POC. Pokud máte jakékoli pochybnosti, rádi vám zodpovíme vaše dotazy. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget