Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

ZIENER

Ziener

Počátky německé značky Ziener sahají do roku 1946, kdy se její zakladatel Frank Ziener rozhodl začít vyrábět lyžařské rukavice. Ačkoli značka začínala se čtyřmi zaměstnanci, rychle se vyvinula v plnohodnotnou a dobře fungující společnost s vyškolenými zaměstnanci. Pokračující růst ovlivnil pověst značky. Dnes je společnost Ziener jedním ze světových lídrů ve výrobě specializovaných rukavic pro zimní sporty, cyklistiku a funkčního oblečení na sjezdovky.  

V průběhu let se společnost rozšířila na nové trhy a její výrobky používají známí sportovci po celém světě. Společnost Ziener úzce spolupracuje s německým a bavorským lyžařským svazem, a proto dodává národním týmům špičkové doplňky pro lyžování, horolezectví a skoky na lyžích.  

V roce 2013 značka mírně osvěžila svou image a přidala do své kolekce nové řady - Ski Cross určené pro nejmladší lyžařské nadšence a All Mountains. Průlomovým produktem ve vývoji společnosti Ziener byly vyhřívané rukavice patentované v roce 2014, které jsou vybaveny systémem Heat Generator, jenž udržuje teplotu 37 až 40 stupňů Celsia i při dlouhodobém vystavení rukou mrazu. Tento vynález měl velký vliv na přístup k výrobě lyžařských rukavic a nadobro změnil trh se zimními sporty.  

Výrobky Ziener používají tisíce spokojených spotřebitelů po celém světě. Prohlédněte si nabídku značky a vyberte si funkční a bezpečné doplňky pro zimní sporty. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget