Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Patagonia

Patagonia je americká značka, jejíž historie sahá až do roku 1973, kdy se Yvon Chouinard, fascinovaný lezením odmala, rozhodl založit vlastní společnost. V průběhu let Yvon soustavně rozvíjel nabídku značky a postupem času si Patagonia získala uznání a stala se jedním z nejznámějších výrobců outdoorového oblečení na světě.

Centrála Patagonie se nachází ve městě Ventura v Kalifornii, což dokazuje hluboké spojení značky s kalifornskou outdoorovou kulturou a láskou k přírodě. To se odráží v kvalitě a designu každého produktu, který odráží syrovost a krásu přírodních scenérií, které inspirují tvůrce značky.

Za více než půl století společnost Patagonia rozšířila své působení po celém světě, s obchody ve více než 10 zemích a továrnami v 16 zemích. Tato značka je celosvětově známá a získává uznání mezi profesionály i amatéry outdoorových aktivit.

Jednou z unikátních vlastností značky je její přístup k výrobě oděvů. Patagonia se zaměřuje na dlouhou životnost a odolnost svých produktů a snaží se omezit konzumerismus podporou oprav a recyklace. Společnost nabízí svým zákazníkům program oprav, který umožňuje prodloužit životnost oděvů a minimalizovat plýtvání zdroji.

Vizí společnosti Patagonia je inspirovat a vzdělávat spotřebitele a povzbuzovat je k informovanému rozhodování, které má pozitivní dopad na planetu. Prostřednictvím svých aktivit a produktů jde Patagonia příkladem ostatním společnostem a ukazuje, že podnikání a péče o přírodní prostředí mohou a měly by jít ruku v ruce.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget