Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cyklistické dresy

Cyklistické dresy pro rekreační i profesionální cyklisty

Cyklistické dresy v kategorii Sportano najdete to nejlepší oblečení na kolo vybrané našimi odborníky. Modely pro sebe zde najdou jak příznivci rekreační jízdy, tak profesionální cyklisté. Materiály s unikátními vazbami, certifikáty potvrzující nejvyšší kvalitu a především pohodlí při používání - to vše najdete v cyklistických tričkách od Sportano.cz! 

Nákup cyklistického dresu: na co se zaměřit? 

Při výběru cyklistického dresu se vyplatí věnovat pozornost několika faktorům. Prvním z nich je materiál, který musí být nutně syntetický. Hodně se mluví o výběru přírodních tkanin, ale ty jsou vhodné pro každodenní nošení. Při sportu je velmi důležité, aby cyklistický dres neabsorboval vlhkost, ale rychle ji odváděl. To zajišťuje oblečení ze syntetických materiálů, z nichž nejoblíbenější je polyester. Jediným doporučeným přírodním materiálem je merino vlna. Její termoaktivní vlastnosti jsou podobné jako u syntetických tkanin. 

Za pozornost stojí také technologie použité v cyklistických dresech. Jsou důležité zejména pro profesionální cyklisty. V moderních modelech dresů najdete mimo jiné filtr UPF, který chrání pokožku před škodlivými účinky slunečního záření, a také vrstvu DWR zajišťující voděodolnost. Kromě toho musí být dres správně střižen a velikostně přizpůsoben uživateli. Dámské, pánské a dětské cyklistické dresy najdete u Sportano. Vyberte si takovou velikost, aby se materiál dotýkal vašeho těla, ale neomezoval vás v pohybu. Příliš volné dresy nejsou dobrou volbou. 

Cyklistický dres může mít i další vychytávky, jako jsou kapsy, zipy, odrazky nebo síťovina. Díky tomu můžete oděv dokonale přizpůsobit svým potřebám a preferencím. Díky zipům a síťovině můžete oděv snadno přizpůsobit aktuálním povětrnostním podmínkám. Díky reflexním prvkům budete lépe viditelní a do kapes si budete moci uložit nejnutnější doplňky (nebo zdravou svačinu) na trase. 

Cyklistický dres vs. sezóna: co si vybrat?

Všichni milovníci cyklistiky dobře vědí, že počasí na cestách může být nepředvídatelné. Mezi cyklistickými tričky shromážděnými ve Sportanu najdete modely vhodné pro různá roční období. V létě a na jaře se hodí cyklistický dres bez rukávů a s krátkými rukávy. V podzimním a zimním období je nejlepší cyklistický dres s dlouhým rukávem. Někteří lidé nosí dlouhé rukávy i v teplých měsících, takže nejdůležitější je vybrat si model podle svých preferencí. Ve Sportanu najdete dresy nejlepších značek na trhu, včetně POC, Alé, ION a Santini. Vyberte si svůj model ještě dnes a vyrazte na cestu se Sportanem! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget