Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

ASSOS

Assos

Švýcarská značka Assos byla založena v roce 1976 a specializuje se na výrobu profesionálního cyklistického vybavení, doplňků a oblečení. Společnost se proslavila svým prvním výrobkem, kterým bylo inovativní jízdní kolo s aerodynamickým rámem z uhlíkových vláken. Tato událost však společnost Assos jen motivovala k další práci a umožnila jí zařadit se mezi přední výrobce na sportovním trhu. Krátce po představení svého prvního vynálezu světu začala značka navrhovat také technické cyklistické oblečení z moderních materiálů, pro které je dodnes široce známá. 

Po celou dobu své činnosti se značka neustále rozvíjela a začala distribuovat své výrobky na mnoho zahraničních trhů, kde také dosáhla celosvětového úspěchu. Průlomem pro rozvoj společnosti byl rok 1982, kdy nejslavnější sportovci během mistrovství světa používali vybavení a oblečení se značkou Assos. 

Široká nabídka značky zahrnuje pouze výrobky, které úspěšně prošly řadou testů, díky nimž se vyznačují nejvyšší úrovní zpracování a vynikající kvalitou. Cílem týmu značky při navrhování šortek, dresů, bund a dalších cyklistických produktů je vytvořit technologicky inovativní sportovní oblečení, které bude ideální i pro ty nejnáročnější cyklisty. S ohledem na to značka ve svých výrobcích používá nejmodernější systémy, jako jsou ZeroPressure Waist, X-Frame, UltraLight Leg Grippers, 3D Waffle a KukuPenthouse.  

Rozbalit popis Sbalit popis