Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Salewa

Salewa

Počátky německé značky Salewa sahají až do roku 1935, kdy se její zakladatel Josef Liebhart rozhodl založit vlastní společnost specializující se na výrobu špičkového sportovního oblečení. Dnes je Salewa jednou z předních značek vyrábějících profesionální obuv a oblečení pro treking a horolezectví.  

Padesátá a šedesátá léta byla pro společnost obdobím dynamického rozvoje. Jedním z důvodů byla rostoucí obliba lyžování, pro které Salewa vyráběla specializované hole. V této době také značka rozšířila svůj sortiment o nový, revoluční produkt pro vysokohorské expedice - nastavitelné a lehké mačky, které zajišťují bezpečnost uživatele. Jednalo se o mimořádně přelomový okamžik, díky němuž si společnost získala velkou popularitu ve sportovním odvětví a stala se uznávanou na různých místech světa. Krátce poté, v roce 1978, značka rozšířila svůj sortiment o technické oblečení, na které se specializuje dodnes. 

Výrobce Salewa v průběhu let neustále vyvíjel inovativní systémy a technologie používané ve svých výrobcích. Obuv Salewa kombinuje špičkové materiály s funkčními řešeními, jako je Climbing Lacing pro přesné šněrování, stélky Ortholite s bakteriostatickými vlastnostmi pro dlouhotrvající svěžest a podrážky Vibram s vynikající přilnavostí i v náročném terénu. Všechny doplňky Salewa jsou navíc před uvedením do prodeje důkladně testovány profesionály - společnost spolupracuje s týmem sportovců alpineXtream, kteří jednotlivé výrobky značky podrobují náročným testům v alpském lezení. 

Široká nabídka značky zahrnuje specializovanou trekingovou a horolezeckou obuv, funkční sportovní oblečení, jako jsou bundy, kalhoty, fleece, trička, a také praktické doplňky, jako jsou termosky a termohrnky. 

Rozbalit popis Sbalit popis