Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Týmové sporty

Týmové sporty: trénujte na nejvyšší úrovni se Sportano.cz

Ve společnosti Sportano.cz jsme se snažili poskytnout nejkvalitnější sportovní oblečení a vybavení pro začátečníky i profesionály. Kategorie týmových sportů zahrnuje nejen oblečení a doplňky, ale také vybavení od renomovaných značek, jako jsou: Joma, Nike, Kempa, Spalding, Wilson, SELECT, Mizuno nebo SKLZ. Na své si přijdou milovníci basketbalu, fotbalu, volejbalu, ale i ragby nebo florbalu. Týmové sporty ve Sportanu znamenají širokou škálu produktů vytvořených s cílem zajistit maximální pohodlí a bezpečnost při sportování. Každý týmový sport vyžaduje vhodné vybavení a doplňky s ohledem na úroveň pokročilosti a potřeby všech.  

Základní vybavení a příslušenství pro oblíbené týmové sporty 

Ve Sportanu najdete vybavení pro mnoho týmových sportů vysoké kvality, díky kterému budete mít postaráno o bezpečnost při hře a volnost pohybu. Zaměřujeme se na výrobky nejvyšší kvality, takže s námi můžete začít nebo pokračovat ve svém dobrodružství s vybraným sportem.  

Při jakékoli týmové aktivitě je jednou z nejdůležitějších funkcí obuv, která je navržena tak, aby správně tlumila nohu a poskytovala pohodlí při pohybu a běhu. Proto při výběru oblečení pro danou aktivitu věnujte pozornost tomuto prvku. Během zápasů a tréninků necítíte na hřišti ani v hale žádné nepohodlí. 

Basketbal 

Jedním z kolektivních sportů je basketbal, který lze úspěšně hrát po celý rok. Zkompletování výstroje i vybavení pro hru je výzvou pro každého, zejména pokud nám záleží na bezpečnosti a spokojenosti z této činnosti. Ve Sportanu se staráme nejen o sportovní oblečení, ale také o profesionální vybavení. V nabídce najdete basketbalové míče Wilson a Spalding, ale i mini basketbalové sady SKLZ, které se hodí pro amatérské hry. Pokud hledáte basketbalové oblečení, máme pro vás Joma regular fit, což je volnější, delší střih bez pasu. Budete tak připraveni hrát za všech podmínek. 

Fotbal 

Z kolektivních sportů nelze opomenout fotbal, který je jednou z nejoblíbenějších disciplín. Vyžaduje od nás nejen technickou hru a správnou kondici, ale také oblečení, které zajistí bezpečnost při pohybu a běhu po hřišti. Ve Sportanu jsme se postarali o fotbalové oblečení, včetně dresů, tréninkových šortek, kopaček nebo kopaček. Pokud hledáte boty na hraní, najdete modely s technologií ONE PIECE, která je bezešvá, takže se vám noha do boty lépe vejde. Jsou také vybaveny technologií M COUNTER, která zpevňuje materiál na patě, a technologií WATER RESISTANT, která zabraňuje nasákavosti. Zde najdete jednotlivé kusy výstroje pro hru v poli i v hale, ale také celé brankářské soupravy Joma

Důležitým prvkem fotbalové výstroje jsou také sportovní ponožky, díky kterým noha v botách neklouže. V našem obchodě najdete výrobky Nike nebo Tapedesign, které se vyznačují protiskluzovými vlastnostmi. Ve Sportanu máme také potřebné vybavení pro hru a trénink, jako jsou míče SELECT nebo trenažéry EXIT (volejbalové rámy). 

Volejbal

V obchodě Sportano můžete sportovat v mnoha disciplínách. Pokud potřebujete vybavení nebo oblečení na volejbal, nabízíme trička, tréninkové šortky, dámské šortky nebo obuv. V našem sortimentu najdete také volejbalové míče. S námi můžete začít trénovat kdykoli. 

Máme profesionální modely volejbalové obuvi, například značky Joma s moderní technologií DURABILITY, která zajišťuje větší odolnost podrážky, nebo ventilační systém VTS, který udržuje stálou teplotu chodidla. Nabízíme také boty Mizuno, které se vyznačují vynikající stabilitou a velmi vysokou úrovní tlumení chodidla. Ve Sportanu se staráme nejen o vaše pohodlí, ale také o vaši bezpečnost při sportování.  

Házená

V házené jsou přesnost, rychlost a síla hodu při hře nesmírně důležité. To vyžaduje nejen řádnou přípravu, ale také vybavení a oblečení z kvalitního materiálu. Ve Sportanu nabízíme profesionální házenkářské sportovní oblečení značky Joma nebo SELECT a vybavení Kempa, díky kterému vám každý zápas přinese nejvyšší míru adrenalinu a spokojenosti.  

Baseball, americký fotbal a ragby na Sportano.cz 

V Polsku se provozují sporty historicky pocházející z USA, včetně baseballu, amerického fotbalu a ragby. Nadšenci pro tyto aktivity prokazují velkou dynamiku a oddanost hře. Nejoblíbenější aktivitou však zůstává ragby, ve kterém máme patnáctičlenné a sedmičlenné týmy. Pro výše uvedené aktivity budete potřebovat profesionální oblečení, které vám pomůže zabránit nadměrnému pocení nebo je navrženo tak, aby se dobře přizpůsobilo pohybům a dynamice. Ve Spotanu najdete vybavení, oblečení a obuv od značek, jako je Joma, abyste mohli bezpečně a svobodně trénovat a hrát ragby.  

Unihockey a hokej: základní tréninkové soupravy 

Ve Sportanu jsme připraveni vyhovět potřebám každého, a proto nabízíme profesionální vybavení pro trénink florbalu a hokeje. Klasický lední hokej je velmi dynamický a vzrušující sport pro hráče i fanoušky. Ve florbalu se všechny hry odehrávají v hale a hráči používají tvarované hokejky a plastový míček. Hokej je zase inspirován sportem na ledě a je skvělým způsobem, jak se aktivně zapojit. Pokud chcete trávit čas s rodinou hraním hokeje, v obchodě Sportano.cz najdete mini hokejové sety SKLZ.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget