Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Posilovací zařízení

Posilovací zařízení na Sportano.cz 

Posilovací vybavení na Sportano.cz představuje kolekci vysoce kvalitních produktů od předních světových výrobců. V široké nabídce najdete vybavení určené jak pro profesionály, tak pro amatéry. Na lidi s různou úrovní pokročilosti čekají tisíce produktů. Lavičky, žebříky nebo kladky z naší nabídky se vám budou hodit nejen v posilovnách ale i doma. Věříme, že pečlivě vybrané a osvědčené vybavení od značek jako Bowflex, HMS nebo Body Sculpture vám pomůže dosáhnout vašich cílů týkajících se formování vaší postavy.

Jaké vybavení zvolit pro silový trénink? 

Díky široké nabídce produktů Sportano si můžete koupit posilovací zařízení, potřebné k posilování každé části těla. Výběr jednotlivých produktů závisí na tom, čeho chcete dosáhnout a kolik volného prostoru máte v místě cvičení Při výběru zařízení pro silový trénink věnujte pozornost jeho zatížení a vyberte zařízení přizpůsobené vašim očekáváním a možnostem. Zaručujeme vám, že ve Sportanu najdete produkty pro sebe, ať už se cvičení věnujete rekreačně nebo profesionálně. Malé činky vám umožní trénovat i v omezeném prostoru a lavice a stojany budou ideální pro domácí posilovnu přizpůsobenou vašim potřebám. 

Profesionální vybavení pro domácí posilovny v nabídce Sportano

Díky širokému sortimentu výrobků na Sportano si můžete pro svou domácí posilovnu pořídit profesionální vybavení nejvyšší kvality. S námi naplánujete každý prvek vašeho sportovního prostoru - od ochranných podložek a činek přes lavičky a grify až po multifunkční posilovací věže. Kategorie Posilovací zařízení nabízí vše, co potřebujete. 

Činky, závaží a kettlebelly 

Činky v nabídce Sportano představují široký výběr závaží různých hmotností a s možností nastavení. Najdete zde půlkilové i několik desítek kilogramů vážící nářadí. Budou užitečné nejen při silovém nebo vytrvalostním tréninku, ale také při rehabilitaci. Vybavení od značek jako Adidas, Reebok nebo Body Sculpture je zárukou vysoké kvality a solidního výkonu. Činky si můžete koupit v sadách, které obsahují závaží různých hmotností. Na Sportano.cz najdete také řadu kettlebellů pro kruhový trénink a další. Toto zařízení vám umožní provádět mimo jiné swingí a mrtvý tah. Sportano nabízí kettlebely různých hmotností od značek jako HMS nebo Bowflex. Pro zvýšení účinnosti tréninku se vyplatí používat také závaží na kotníky nebo zápěstí. Jedná se o malé zařízení pro silový trénink, které výrazně zintenzivňuje prováděné cviky. Na Sportano.cz máme jak lehká závaží značky Reebok pro začátečníky, tak několikakilogramové modely Bushido pro pokročilé. 

Gymnastické hrazdy a žebřiny 

V kategorii Posilovací zařízení na Sportano najdete vybavení pro domácí cvičení, které dokonale vyplní prostor vaší vlastní posilovny. Díky multifunkčním hrazdám na stěnu posílíte břišní svaly nebo svaly paží, případně si na ně můžete připevnit boxovací pytel. Pokud nemáte mnoho místa, můžete si pořídit některou z robustních rozpěrných hrazd, které snadno upevníte do dveří. Hrazdy z nabídky Sportano jsou výrobky nejvyšší kvality, které se vyznačují odolností a solidním zpracováním. Pocházejí mimo jiné od velmi dobře hodnocené značky HMS. Kromě toho máme také mimořádně multifunkční gymnastické žebřiny, které můžete použít pro všechny druhy tréninku pro každou část těla. 

Věže, brány a kladky 

Ve Sportanu na vás čeká profesionální posilovací vybavení včetně klecí, brán nebo věží. Věže Bowflex s odporovými tyčemi vám umožní bezpečně a efektivně trénovat celé tělo doma. Na každém z nich můžete provádět až desítky zcela odlišných cviků. Díky odolnosti vám zařízení vydrží dlouhá léta i přes intenzivní používání. Pokud chcete cvičit s činkami, doporučujeme klecebrány, které mají nejen držáky na činky, ale také tyče na přitahování. Některé jsou dokonce vybaveny držáky na mobilní zařízení. Dalším typem posilovacího zařízení ve Sportanu jsou kladky. Umožňují procvičit celé tělo se zvláštním zaměřením na paže. 

Tréninkové lavice a činkové osy 

Vybavení domácí posilovny na Sportano.cz , to jsou také různé lavice - od základních modelů značky HMS s několika doplňky až po nejprofesionálnější lavice Technogym s činkami, klouby nebo odporovými pásy. Cviky na lavičlavici lze provádět i s činkami, proto si nezapomeňte prohlédnout úchopy v naší nabídce, které obohatí váš trénink a zvýší jeho intenzitu. 

Ochranné rohože a stojany na tělocvičné nářadí 

Už víte, jaké posilovací zařízení si pro domácí trénink vybrat. Vyplatí se také pořídit si příslušenství, které vám pomůže udržet zařízení v dobrém stavu a zajistí jeho bezpečnější používání. Podložky puzzle skvěle chrání podlahu a můžete je přizpůsobit velikosti domácí tělocvičny. Stojany na činky a kotouče vám pomohou udržet pořádek. Prohlédněte si širokou nabídku kategorie Posilovací zařízen na Sportanu a vytvořte si svůj vlastní sportovní prostor ještě dnes. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget