Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Hrazdy a bradla

Cvičební tyče Sportano: efektivní cvičení doma!   

Ve Sportanu najdete široký výběr vysoce kvalitních tyčí od světových výrobců posilovacích zařízení, jako jsou: HMS, Pure2Improve, Body Sculpture a BenchK. S tímto zařízením si nejen procvičíte záda, ale také posílíte břišní svaly a paže.  

Proč cvičit na hrazdě?  

Všestrannost a malé rozměry jsou nespornými výhodami hrazdy, se kterou lze i na malém prostoru provádět efektivní cvičení na záda, břicho nebo hrudník. K instalaci potřebujete pouze rám dveří.   

Přitahováním se na hrazdě si nejen zlepšíte sílu a vzhled zádových svalů, ale také posílíte posturální svaly, což se projeví v lepším držení těla. Pravidelné cvičení s tímto zařízením pomůže posílit ramenní pletenec, paže a hrudník. Zapojení správných svalů závisí také na typu úchopu (nadhmatem nebo podhmatem) a jeho šířce (úzký, střední nebo široký).  

Začátečníci mohou kromě váhy vlastního těla používat i odporové pásky (pomáhají vyvinout dostatečnou sílu, abyste se mohli vytáhnout), pokročilí mohou zvolit další závaží.  

Bar do domácnosti - který vybrat?   

Při výběru posilovací tyče se zaměřte na nastavitelné rozsahy, které vám pomohou přizpůsobit ji rozměrům rámu dveří. Čím větší je rozsah, tím více možností montáže do jakéhokoli rámu máte a tím mobilnější budete. Ujistěte se, že tyč má gumové konce (aby neklouzala) a pěnové rukojeti (abyste se vyhnuli klouzání rukou během cvičení a otlakům). Věnujte pozornost tloušťce tyče - pokud je správně zvolená, umožní vám pohodlné uchopení (palec obepíná tyč zespodu).   

Nestačí vám přitahování vlastní vahou těla a chcete cvičit s další zátěží? Vyberte si nástěnnou nebo stropní tyč, která vám umožní použít maximální hmotnost až 250 kg (vy + další zátěž). Tím se minimalizuje riziko pádu z výšky (tyč pod těžkým nákladem může sklouznout) a zranění.  

Hrazda na zvedání 

Prodlužovací tyč je nejjednodušší posilovací zařízení pro domácí použití. Šrouby na koncích trubky po jejím odšroubování tlačí na stěnu/plot a vytvářejí tření, které zabraňuje pádu/sklouznutí zařízení. Ve společnosti Sportano nabízíme tyče s nastavitelnou délkou, takže je můžete snadno umístit do své domácí posilovny.  

Víceúčelová tyč na přitahování rukou  

Multifunkční posilovací tyč lze připevnit na stěnu nebo na strop. Obvykle má jednoduchý design nebo další křivky, které zpestřují trénink.   

Při nákupu nástěnné tyče dbejte na to, abyste použili dlouhé držáky (cca 50-60 cm pro pohodlnou vzdálenost od stěny), a vyberte si model s otvory pro 6 šroubů (to zajistí správnou stabilitu zařízení). Pokud jde o stropní tyč, věnujte pozornost její nosnosti (maximální nosnost hmotnosti uživatele + případná další hmotnost).   

Řada tyčí na přítahy Sportano je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s dlouhou životností, což vám umožní soustředit se na dlouhodobé plány silového tréninku. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget