Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Pure2Improve

Pure2Improve je globální sportovní značka, která se specializuje na výrobu nejmodernějšího fitness vybavení, basketbalového, golfového a fotbalového příslušenství. Rozsáhlý sortiment společnosti zahrnuje specializované cvičební gumy a gumičky, expandéry, medicinbaly a podložky. Společnost Pure2Improve vytváří inovativní vybavení, které vyčnívá z davu a slouží uživatelům v každé fázi jejich sportovní cesty. Budou vhodné jak pro profesionální sportovce, tak pro začínající milovníky pohybových aktivit.  

Značka Pure2Improve se neustále vyvíjí a důsledně rozšiřuje svůj sortiment o nové, kvalitní výrobky. Podle filozofie, kterou se společnost řídí, musí být každý kus vybavení multifunkční, bezpečný a měl by mít jedinečný design, který ho odliší od ostatních doplňků. V praxi je vidět, že záměry značky jsou dokonale naplněny. Řada Pure2Improve navíc obsahuje pouze produkty, které byly důkladně vyzkoušeny a otestovány. Díky tomu jsou efektivní a poskytují uživateli nejvyšší úroveň pohodlí při tréninku. 

V poslední době značka prodává také specializované příslušenství pro jógu, jako jsou kolečka a kolečka. Značka neustále rozšiřuje svůj sortiment a snaží se vyhovět potřebám sportovců různých disciplín. Pro zajištění pohodlí a bezpečnosti při tréninku se vyplatí zvolit kvalitní výrobky Pure2Improve.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget