Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lift Foils

Lift Foils

Společnost Lift Foils pochází ze Severní Ameriky a je nespornou jedničkou ve výrobě specializovaného vybavení pro vodní sporty. Značka byla založena v roce 2011 a již o dva roky později jeden z jejích zakladatelů - Nick Leason - vyvinul elektrické fólie s využitím inovativních technologií, které přímo ovlivňují efektivitu tréninku a umožňují jeho provádění za různých povětrnostních podmínek. Tento vynález znamenal revoluci v přístupu ke konstrukci vybavení pro vodní aktivity a zvýšil popularitu tohoto sportu ve společnosti. 

Během své historie se značka neustále vyvíjí, rozšiřuje svůj sortiment o nové výrobky a vyvíjí moderní vybavení, které používají nejznámější sportovci po celém světě, jako například Laird Hamilton a Kai Lenny. V současné době zahrnuje široká nabídka výrobce modely klasických i elektrických desek ve čtyřech různých velikostech, takže si každý uživatel může vybrat tu pravou pro sebe. 

Značka klade velký důraz na profesionální výrobní proces a své výrobky zdokonaluje pomocí inovativních technologických řešení, která zvyšují kvalitu každého výrobku. Zařízení od společnosti Lift Foils splňují nejvyšší standardy zpracování, protože jejich vlastnosti byly před uvedením do prodeje důkladně ověřeny v praxi. Společnost Lift Foils distribuuje své výrobky na mnoha zahraničních trzích, a proto je uznávána ve sportovním průmyslu po celém světě. Značka také prohlašuje, že v nadcházejících letech bude pokračovat v rozvoji svého sortimentu a vývoji moderního vybavení, které bude splňovat požadavky i těch nejvyspělejších sportovců. 

Rozbalit popis Sbalit popis