Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Technogym

Technogym

V roce 1980 navrhuje Nerio Allesandri ve své garáži první posilovací stroj a o tři roky později zakládá společnost Technogym a uvádí na trh první kompletní řadu posilovacích zařízení. Značka se rychle rozvíjí a na konci 80. let je již oficiálním dodavatelem atletického tréninkového vybavení pro fotbalové kluby, jako je AC Milán, a další profesionální sportovce.  

Společnost Technogym v průběhu let způsobila revoluci na trhu a zavedla moderní řešení. Již v roce 1990 si společnost nechala patentovat inovativní systém CPR (Constant Pulse Rate), který přizpůsobuje intenzitu tréninku pulsu uživatele, a představila řešení pro řízení tréninku pomocí přenosného klíče TSG. V průběhu let značka vyvinula také připojení fitness zařízení k internetu. 

Technogym je kultovní společnost, která vytvořila moderní řešení přispívající k popularizaci silového tréninku. Zařízení této značky se vyznačuje vysokou kvalitou, funkčností a moderním designem. Jsou vyvinuty s důrazem na každý detail a zajišťují vysoký výkon. Sortiment Technogym se neustále vyvíjí a zahrnuje vybavení pro kardio i silový trénink, stejně jako funkční a stabilizační trénink. Díky tomu mohou nabídku Technogym využívat profesionálové, pravidelní uživatelé posiloven i ti, kteří dávají přednost domácímu tréninku. Pokud hledáte specializované vybavení, které vám bude sloužit dlouhá léta, určitě si prohlédněte širokou nabídku Technogym ve sportovním obchodě Sportano.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget