Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Joma

Joma

Společnost Joma začala vyrábět sportovní obuv v roce 1965. Ačkoli značka začínala se čtyřmi zaměstnanci, rychle se rozrostla a výrazně rozšířila své podnikání. Již tři roky po založení společnosti byl zřízen první profesionální výrobní závod, kde se vyráběla inovativní sportovní obuv.  

Přelomovým okamžikem pro vývoj značky byl vývoj systému odpružení obuvi CPC (Control Press Chamber) v roce 1987. Tento projekt znamenal revoluci v přístupu k designu tréninkové obuvi a upevnil pozici značky na sportovním trhu. Pouhý rok po této události společnost spolupracuje s fotbalisty Realu Madrid a FC Barcelona. Jsou to Emilio Butragueño a Txqui Beguiristáin. Tato spolupráce přináší značce Joma celosvětové uznání a činí z jejích výrobků synonymum vysoké kvality a odolnosti.  

Devadesátá léta byla pro značku Joma obdobím rychlého rozvoje. Již v roce 1992 se atlet Fermín Cacho, sponzorovaný značkou, stal vítězem běhu na 1500 metrů na olympijských hrách v Barceloně. Dalším milníkem ve vývoji značky bylo uvedení fotbalových bot s jedinečným barevným designem v roce 1998. 

Široký sortiment výrobků výrobce Joma v současnosti zahrnuje specializované oblečení a sportovní obuv na basketbal, fotbal, tenis, padel, volejbal a běh. Velkou část sortimentu tvoří také modely outdoorové obuvi. Při výrobě používá pouze osvědčené materiály a technologická řešení, která se vyznačují dlouhou životností a funkčností. Patří mezi ně vodoodpudivá voděodolná vrstva, bezešvý střih One Piece a systém 360°, který zlepšuje spojení mezi podrážkou a svrškem.  

Rozbalit popis Sbalit popis