Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Leatt

Společnost Leatt byla založena v roce 2005 a specializuje se na výrobu profesionálních sportovních přileb a chráničů. Pouhé dva roky po svém založení získala společnost ocenění Výrobek roku za vývoj účinné krční ortézy. Ke koupi je vybízí i známý motokrosový jezdec David Bailey. Již v roce 2008 byla založena první laboratoř Leatt® Lab, kde se vyvíjely inovativní produkty této značky. V průběhu let společnost rozšířila svůj sortiment o různé typy příslušenství, jako jsou hrudní chrániče, bundy z kolekce Leatt® Moto a softshellové chrániče těla z nárazové pěny 3DF.  

V roce 2013 byla také uvedena řada Fusion 2.0 Junior s bezpečnostními produkty pro nejmladší uživatele. Krátce poté značka vydala také moto a MTB přilby a rukavice s certifikací CE, která potvrzuje jejich účinnost a ochranné vlastnosti. V roce 2018 značka vstoupila také na trh s brýlemi Bulletproof Velocity. 

V průběhu let značka neustále rozšiřovala svůj sortiment a vyvíjela moderní výrobky, které zvyšují pohodlí a bezpečnost každého uživatele. V současné době je společnost Leatt jedním z největších lídrů ve sportovním odvětví, který má širokou nabídku komplexního vybavení pro cyklisty a motocyklisty. 

Rozbalit popis Sbalit popis