Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Suunto

Suunto

Počátky společnosti Suunto sahají do roku 1936, kdy její zakladatel Tuomas Vohlonen navrhl inovativní kompas plněný kapalinou. V 50. letech 20. století uvedla značka na trh svůj první námořní orientační kompas K-12, o deset let později následoval potápěčský kompas SK-4, který používal mimo jiné slavný námořní důstojník Jacques Cousteau. V roce 1987 společnost vydala také nejmodernější potápěčský počítač a o několik let později jej vylepšila o elektronický kompas. Díky těmto objevům si značka v průběhu let získala uznání veřejnosti a stala se jedním z předních výrobců sportovních hodinek, potápěčských počítačů, kompasů a dalších technologických vymožeností. 

Dnes Suunto do svých výrobků začleňuje inovativní technologie, jako jsou WHR, FusedAlti a GPS, které jim dodávají další funkce. Sportovní hodinky Suunto se vyznačují vysokou odolností, dlouhou výdrží baterie a možností spárování se speciální mobilní aplikací Suunto. 

Kromě moderních technologií dbá značka také na jedinečný design výrobků. Díky módním designům a široké škále barev si každý uživatel může vybrat ideální model chytrých hodinek, který bude splňovat jeho funkční i vizuální požadavky. Značka navíc získala řadu ocenění za design, a proto je mimo jiné držitelem celosvětového certifikátu iF Design Award.  

Rozbalit popis Sbalit popis