Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Pitbull

Historie značky Pit Bull West Coast sahá až do roku 1989, kdy se jeden z jejích zakladatelů rozhodl založit značku streetwear. Přestože zakladatelé Volker G. Albishausen a Achim Langer dlouho pracovali společně pod hlavičkou společnosti Pit Bull, jejich cesty se rozdělily a oba se specializovali na jiné oblasti. Ten zůstal u výroby oblečení a přejmenoval značku z Pit Bull na Pit Bull West Coast, což platí dodnes.  

V současné době je společnost jedním ze světových lídrů ve výrobě funkčního sportovního oblečení, včetně bojových sportů. Milníkem pro značku bylo navázání spolupráce s federací KSW a známými sportovci: Karolem Bedorfem a Michalem Materlou. Pit Bull West Coast je také ragbyové oblečení, které používají polští hráči klubů jako Arka Gdynia a Posnania Poznań. Široce rozvinutá nabídka zahrnuje také streetwearové oblečení. Jedná se o kultovní řady oblečení: Terror, Thug Life a Ace of Spades. 

Značka Pit Bull West Coast je dobře známá ve sportovním průmyslu a distribuuje své výrobky do mnoha zemí po celém světě. V průběhu let výrazně posílila svou pozici, takže je nyní přední značkou, která určuje trendy a nové cesty ve výrobě sportovního oblečení. Společnost používá ve svých výrobcích inovativní technologie, které výrazně zvyšují jejich kvalitu, výkon a životnost. Oblečení Pit Bull West Coast je k dispozici v různých barvách, takže si každý sportovní nadšenec může úspěšně vybrat takové výrobky, které budou splňovat funkční i estetické požadavky.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget