Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Carpatree

Carpatree

Polská značka Carpatree byla založena v roce 2018 a specializuje se na výrobu kvalitního tréninkového oblečení z vysoce kvalitních materiálů. Společnost jde s dobou a neustále přizpůsobuje svůj sortiment aktuálním potřebám sportovního průmyslu a vyvíjí technologicky vyspělé tkaniny, které ovlivňují pohodlí uživatele během tréninku. Společnost Carpatree má také vliv na propagaci zdravého životního stylu a zdůrazňuje své odhodlání vyrábět specializované tréninkové oblečení, které uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. 

Široká nabídka společnosti Carpatree zahrnuje oblečení pro ženy i muže a funkční doplňky pro fitness trénink - podložky, cvičební pásy a ručníky. Největší část aktivit značky však tvoří sportovní oblečení. Všechny oděvy jsou dodávány v různých střizích a barvách, díky čemuž si každý uživatel může individuálně přizpůsobit sportovní oblečení svému estetickému vkusu. Známí polští sportovci z oblasti silového tréninku a fitness, jako jsou Natalia Grzyb, Monika Kołakowska, Piotr Borecki a Sylwia Szostak, spolupracují se značkou a vytvořili limitovanou řadu oblečení. 

Společnost neustále vyvíjí špičkové tkaniny, které důsledně používá ve svém tréninkovém oblečení. Patří mezi ně pohodlný a přiléhavý úplet EnduraFlex, tkanina AeraDry odvádějící vlhkost a pružná kompresní tkanina ResisTherm. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget