• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Carpatree

Výrobky: 48

View as
Carpatree

Polská značka Carpatree byla založena v roce 2018 a specializuje se na výrobu kvalitního tréninkového oblečení z vysoce kvalitních materiálů. Společnost jde s dobou a neustále přizpůsobuje svůj sortiment aktuálním potřebám sportovního průmyslu a vyvíjí technologicky vyspělé tkaniny, které ovlivňují pohodlí uživatele během tréninku. Společnost Carpatree má také vliv na propagaci zdravého životního stylu a zdůrazňuje své odhodlání vyrábět specializované tréninkové oblečení, které uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. 

Široká nabídka společnosti Carpatree zahrnuje oblečení pro ženy i muže a funkční doplňky pro fitness trénink - podložky, cvičební pásy a ručníky. Největší část aktivit značky však tvoří sportovní oblečení. Všechny oděvy jsou dodávány v různých střizích a barvách, díky čemuž si každý uživatel může individuálně přizpůsobit sportovní oblečení svému estetickému vkusu. Známí polští sportovci z oblasti silového tréninku a fitness, jako jsou Natalia Grzyb, Monika Kołakowska, Piotr Borecki a Sylwia Szostak, spolupracují se značkou a vytvořili limitovanou řadu oblečení. 

Společnost neustále vyvíjí špičkové tkaniny, které důsledně používá ve svém tréninkovém oblečení. Patří mezi ně pohodlný a přiléhavý úplet EnduraFlex, tkanina AeraDry odvádějící vlhkost a pružná kompresní tkanina ResisTherm. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget