Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Quiksilver

Quiksilver

Značku Quiksilver založil v roce 1969 v Austrálii Jeff Hakman. Společnost se specializuje na výrobu vybavení a oblečení pro surfování. Prvním průlomovým produktem společnosti Quiksilver byly boardshorty, což jsou inovativní šortky pro surfování. Díky nim se značka stala slavnou. Krátce poté společnost představila také specializované oblečení, obuv a surfová prkna. 

Jak se značka Quiksilver rozvíjela, neustále rozšiřovala a mezitím představila také doplňky a oblečení pro další sporty s prknem v hlavní roli - skateboarding a snowboarding. Společnost se proslavila spoluprací s profesionálním skejťákem Tony Hawkem . 

Quiksilver je také značka, která se zabývá ekologickými otázkami. Jejich výrobky jsou vyráběny s maximální péčí, s použitím biologicky odbouratelných materiálů a ekologických barev, které se vyznačují také vysokou odolností. Značka navíc všechny výrobky balí do sáčků z ekologických materiálů a v této podobě je distribuuje do obchodů, díky čemuž nepřispívá k nadměrné produkci odpadu. 

V průběhu let se značka díky tvrdé práci a používání nejnovějších technologií (DryFlight®, WarmFlight®x2 Eco Technology, Antifog) stala jednou ze světových špiček ve výrobě doplňků a oblečení pro extrémní sporty a získala si tisíce spokojených zákazníků, a to jak z řad začátečníků, tak profesionálních sportovních nadšenců. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget