Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Arc'teryx

Arc'teryx

Historie značky Arc'teryx sahá až do roku 1989, kdy se její zakladatel Dave Lane rozhodl založit vlastní dílnu specializovanou na horolezecké vybavení. Jeho výrobky se rychle staly vyhledávanými a žádanými mezi horolezeckými nadšenci, a tak se Laneova firma jen několik let po svém založení proměnila v plnohodnotnou společnost Arc'teryx. Milníkem ve vývoji značky bylo vydání první lezecké bundy v roce 1995, která se vyznačovala prvotřídními materiály a tehdy populární membránou GORE-TEX®. 

Dnes je Arc'teryx jedním z největších výrobců lezeckého vybavení a technického oblečení. Všechny výrobky této značky uspokojí uživatele vynikajícím zpracováním a jedinečným designem. V průběhu let si společnost nechala patentovat vlastní výrobní systémy, což vede k používání inovativních technologických řešení ve výrobcích, která přímo ovlivňují jejich funkčnost. Mezi nejmodernější technologie, které se používají při výrobě doplňků Arc'teryx, patří Cohaesive™, Velcro®, Recco®, YKK® a VISLON® Aquaguard®.  

Pokud si vyberete výrobky od výrobce Arc'teryx, máte záruku špičkové kvality zpracování. Rozsáhlá nabídka značky zahrnuje také specializované kolekce pro jiné sporty než lezení, například Arc'teryx Hiking and Trekking, Arc'teryx Lifestyle a Arc'teryx Skiing and Snowboarding. To znamená, že sportovci všech výkonnostních kategorií mohou být zásobeni tím nejlepším sportovním oblečením.  

Rozbalit popis Sbalit popis