Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Trec Nutrition

Trec Nutrition je polská značka založená v roce 2001, která nabízí specializované doplňky stravy, výživové doplňky a dietní potraviny pro sportovce. V průběhu let se společnost dále rozvíjela, neustále zvyšovala svou produkci a vyvíjela nové složení doplňků, které přinášejí sportovcům stále lepší výsledky při každém tréninku.  

Ačkoli jsou počátky společnosti úzce spjaty s kulturistikou, značka nezůstala jen u této sportovní disciplíny a začala do své nabídky zařazovat i kvalitní potraviny pro ostatní sportovce. V současné době má společnost v nabídce mimo jiné produktovou řadu Action Line pro milovníky outdoorových aktivit a Beltor pro závodníky bojových sportů 

Od roku 2012 je součástí společnosti také značka Trec Wear s technickým oblečením a specializovanými doplňky. Značka průběžně spolupracuje se známými sportovci, kteří její výrobky používají denně. Patří mezi ně Natalia Damek, Paweł Wiesiołek, Theo Ojideh a Maniek Tomczuk. Ve spolupráci s nimi vznikly inovativní produktové řady, a dokonce i vzdělávací kanály a portály pro všechny zájemce, kteří si chtějí rozšířit své znalosti o různých sportovních disciplínách. 

Společnost Trec Nutrition distribuuje své výrobky na mnoho zahraničních trhů, včetně Evropy a Asie. Pro značku je nesmírně důležitá neustálá aktualizace sortimentu, proto tým neustále analyzuje potřeby svých zákazníků a využívá je při vývoji nových výrobků. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget