Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

La Sportiva

La Sportiva

Společnost La Sportiva byla založena v roce 1928 v italských Dolomitech (Ziano di Fiemme) Narcisem Delladiem a zpočátku se specializovala na gumové boty pro zemědělce. Dnes je společnost aktivní na trhu s profesionální horskou obuví (distribuce do 70 zemí) a vyrábí ji již od druhé světové války (pro italské vojáky). La Sportiva představuje především kvalitní lezeckou obuv, včetně kultovních modelů: Miura (včetně limitované edice Miura XX podepsané českým horolezcem Adamem Ondrou), Katana a Otaki. Značka se zaměřuje na vysoce kvalitní materiály, pozornost věnovanou detailům a inovativní technologie, které umožňují každému horskému nadšenci naplno využít své schopnosti a dostat se výš a dál. 

Aktivity italského výrobce zahrnují také expediční boty (které oceňují například himálajští horolezci jako Simone Moro - specializovaný model G2, nebo Dennis Urubko), přístupové boty, trekové boty a boty pro horský běh. 

Hlavním cílem a hlavní činností společnosti La Sportiva je spokojenost zákazníků s efektivními a technicky vyspělými výrobky, které zajišťují bezpečnost a pohodlí a zároveň respektují životní prostředí (např. maximálním využitím výrobního odpadu a neustálým hledáním nových forem recyklace). Značka je držitelem certifikátů UNI EN ISO 9001, UNI EN ISO 14001 a ISO 45001. 

La Sportiva působí také v segmentu skialpinistického a outdoorového oblečení a nabízí kompletní sortiment technického oblečení pro běh, skialpinismus a horolezectví.    

Rozbalit popis Sbalit popis