Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Fox Racing

Fox Racing

Historie značky Fox sahá až do roku 1974, kdy se její zakladatel Geoff Fox rozhodl založit vlastní firmu na výrobu specializovaného automobilového a cyklistického vybavení a příslušenství. Pouhé tři roky po založení společnosti vznikl motokrosový tým sponzorovaný společností Fox, který začal používat profesionální vybavení a oblečení značky Fox s různými potisky. V osmdesátých letech vyhrál Mark Barnett, jezdec podporovaný společností, mezinárodní mistrovství v motokrosu. Díky těmto událostem se značka stala novinkou na trhu a zařadila se mezi nejlepší výrobce sportovních doplňků v cyklistickém průmyslu. 

Dnes je Fox rychle rostoucí společností, která neustále vyvíjí nové materiály a technologie pro své výrobky. Cyklistické přilby s logem Fox jsou vybaveny ochranným systémem MIPS™, který pomáhá účinně tlumit nárazy, a prodyšnou a antibakteriální podšívkou X-Static®, která odvádí vlhkost. Rozsáhlý sortiment výrobce zahrnuje také praktické cyklistické výrobky, jako jsou chrániče, brýle, cyklistické rukavice, a také funkční a pohodlné termooblečení. 

Všechny výrobky Fox jsou před uvedením do prodeje důkladně kontrolovány a procházejí řadou požadovaných testů. Proto si při nákupu doplňků a oblečení této značky můžete být jisti, že byly vyrobeny s důrazem i na ten nejmenší detail a budou vám dlouho sloužit.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget